ارائه تعرفه های جدید قبوض انرژی / تا قبل از مهر ماه تعرفه های جدید اعمال می شود

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸
وزیر نیرو از ارائه تعرفه های جدید قبوض انرژی در کشور خبر داد و گفت: در این تعرفه ها جذابیت های جدیدی در نظر گرفتیم و به زودی و احتمالا تا قبل از مهر تعرفه های جدید اعمال می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد ، اردکانیان دقایقی قبل در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار یزد با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) اظهار داشت: وزارت نیرو در استان یزد 136 پروژه در بخش های مختلف مرتبط با فعالیت خود دارد که بالغ بر دو هزار و 200 میلیارد تومان برای آنها در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی این پروژه ها نزدیک به 40 درصد است گفت: امیدواریم که دولت بتواند با بهبود شرایط منابع مورد نیاز را بهتر تامین کند و بخش قابل توجهی از این پروژه ها تا پایان دولت دوازدهم به پایان برسد.
جانشین فرمانده اقتصاد مقاومتی کشور در استان های یزد و کرمان خاطرنشان کرد: به دنبال افزایش سرعت پروژه های اقتصاد مقاومتی استان با همکاری استاندار و مدیران استانی هستیم.
اردکانیان با بیان اینکه 34 پروژه صنعت آب و برق با اعتباری نزدیک به 101 میلیارد تومان فردا در یزد افتتاح می شود تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای افتتاح پروژه ها اقتصاد مقاومتی در استان یزد به کار می گیریم تا بتوانیم از این ظرفیت بیشترین استفاده را ببریم.
تعیین تعرفه برق صادراتی برای تولید بیت کوین مطرح است
ایرانسل تعرفه های مقرون به صرفه و اینترنت رایگان برای حجاج ارائه کرد
بروزرسانی جدول تعرفه خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی
وی حفظ حیات و تاب آوری در نقاطی مثل شهر یزد را بسیار مهم دانست و گفت: تاب آوری و مانایی یزد و شهرهایی دارای شرایط همانند یزد موضوع بسیار مهمی است که به آن توجه ویژه ای داریم.
وزیر نیرو با بیان اینکه این سیاست در ارتباط با آینده اهمیت بسیار بالایی دارد ادامه داد: در سازمان اداری کشور، دو مشکل جدی داریم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار