تبریز-ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین با انتقاد از رویکرد کشورهای مرتجع منطقه نسبت به موضوع فلسطین، گفت: امارات و بحرین با توافق اخیر خود با رژیم صهونیستی از پشت به تن مجروح فلسطین خنجر زدند.

سردار غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه در بازدید از یگان های ناحیه مقاومت بسیج غدیر شهرستان تبریز با بیان اینکه اقدام اخیر این ۲ کشور مرتجع منطقه، خیانت به آرمان فلسطینی هاست، افزود: در حال حاضر امارات که ۸۸ درصد جمعیت آن را غیربومی ها تشکیل میدهد، تبدیل به یک شرکت اقتصادی با مدیریت آمریکائی ها در منطقه شده است که اهداف نظام سلطه را پیگیری می کند.
وی اظهار داشت: در حالی که ۱۲ درصد جمعیت امارات را اهالی بومی آن تشکیل می دهد، تمامی آنها جزو حاکمان این کشور محسوب می شوند که برای آنها هدفی جز منافع قبیله ای و شخصی در قالب امیال آمریکایی متصور نیست.
سردار سلیمانی با بیان اینکه روابط بین این دو کشور مسلمان منطقه با اسرائیل غاصب نامشروع است، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان قوی ترین کشور منطقه غرب آسیا از درون تهدیدات به شرایط قدرتمند کنونی دست یافته است و این رویکرد کشورهای مرتجع، خللی در اهداف و ارمان های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران وارد نمی کند.
وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، از این دوران به عنوان یکی از مهمترین و بزرگ ترین فرازهای تاریخی ایران نام برد و ادامه داد: مکتب دفاعی ایران در همین دوران و بر اساس مولفه های عاشورایی شکل گرفت که باید همین روند و رویکرد در حوزه های مختلف اقتصادی و مردم سالاری دینی نیز به منصه ظهور برسد و البته تکمیل تر شود، چون معتقدیم نسخه های بومی برای نجات افتصاد کشور شفابخش است.
سردار سلیمانی اضافه کرد: ملت بابصیرت ایران اسلامی هشت سال دفاع مقدس را از تهدید به فرصت تبدیل کرد و امروز به اعتراف موسسات علمی و تحقیقاتی غرب و نظام سلطه، به یک قدرت برتر منطقه ای و جهانی مبدل شده ...

سرخط اخبار