خطیب جمعه تهران گفت: دشمنان و حامیان فتنه اخیر سه سال برنامه ریزی کرده بودند تا با آموزش نیروهایشان، در ایران فتنه برپا کنند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا ، آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران با اشاره به دفع فتنه دشمنان پس از افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: ملت بزرگ ایران بار دیگر در هفته گذشته جلوه نقش بر آب شدن توطئه دشمنان را دیدند.
برنامه ریزی سه ساله دشمنان برای ایجاد فتنه با چاشنی بنزین
وی افزود: دشمنان و حامیان فتنه اخیر می گویند که سه سال برنامه ریزی کرده بودند، نیروهایشان را آموزش داده بودند و حتی قارون های منطقه آنها را تأمین مالی می کردند، اما در نهایت مشاهده کردید که شکست نصیب آنها شد.
خطیب جمعه تهران با بیان اینکه خانواده های شهدای امنیت به اقدامی که شهیدشان انجام داده است افتخار کنند، گفت: این اقدام آنها نزد خداوند باارزش است و داری اجر الهی است.
خاتمی با اشاره به اینکه حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از تصمیم سران سه قوه به موقع بود، گفت: اگر تصمیم داهیانه رهبر انقلاب نبود، قطعاً شرایط سخت تری برای کشور به وجود می آمد.
وی با بیان اینکه مسئولان باید پیش از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین مردم را مطلع می کردند، خاطرنشان کرد: دولت باید چند هفته پیش از افزایش قیمت بنزین، مردم را از تصمیم خود مطلع می کرد تا مردم آماده می شدند.
امام جمعه موقت تهران گفت: از دولت انتظار می رود پس از افزایش قیمت بنزین با فساد مقابله جدی داشته باشد و به وعده های خود عمل کند.
خاتمی با اشاره به اینکه حق اعتراض برای مردم محفوظ است، گفت: اما اشرار با برپا کردن فتنه به اموال عمومی حمله کردند، عقده گشایی کردند و غارت کردند و اعتراض مردم را به حاشیه بردند.
انتقام اشرار از مردم
وی با بیان اینکه اشرار از مردم انتقام این را گرفتند که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار