تصویب خرید بیش از 46 هزار نسخه کتاب توسط وزارت ارشاد

اعتماد آنلاین یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴

اعتمادآنلاین| همزمان با نشست 608 هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،خرید 433 عنوان کتاب در 46 هزار و 40 نسخه به مبلغ کل 12 میلیارد و652میلیون و 200 هزار ریال مورد تصویب قرار گرفت. 
عناوین کتاب های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در تارنمای هیأت انتخاب و خرید کتاب به نشانی http://mof.farhang.gov.ir/fa/home/book بارگذاری شده است. 
ناشران برای تحویل کتاب و سایر مدارک باید بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی همراه با کتاب های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار کتاب واقع در جاده مخصوص کرج، کیلومتر 10، روبروی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبروی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید) مراجعه و پس از تحویل کتاب ها و دریافت رسید انبار، طی مراجعه به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارتخانه (اتاق 325)، با مدارک لازم که هم اکنون در سایت معاونت فرهنگی قابل مشاهده است اقدام کنند.
هیات انتخاب و خرید کتاب
هیات انتخاب و خرید کتاب نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر در راستای وظایف قانونی در زمینه کمک به ناشران از طریق پرداخت یارانه و نیز مجموعه سازی بخشی از کتابخانه های سراسر کشور و همچنین توسعه کتابخوانی در حوزه فرهنگ عمومی از طریق انتخاب، خرید و اهدای کتاب های مناسب حوزه فرهنگ عمومی در فرایند بازار نشر کتاب کشور، تلاش داشته است تا حداکثر امکانات را در حوزه اختیارات و مقدورات خویش به کار ببرد تا رونق بخشی توامان در حوزه نشر و حوزه کتابخوانی فراهم آورد.
این فعالیت به استناد بند (12) ماده 2 قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ماده 3 آیین نامه نحوه پرداخت یارانه در ...