فروش ویژه شهروند به مناسبت ماه محرم / شهروند برند فروشگاهی شهرداری های کشور می شود

عصر ایران یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۶
مدیرعامل شرکت شهروند با اشاره به اهمیت حمایت از کالای ایرانی و تلاش در محقق ساخت شعار سال گفت: در حال حاضر، بیش از ۹۰ درصد پوشاک عرضه شده بانوان و کودکان در فروشگاه های شهروند کالای داخلی است.

مدیرعامل شرکت شهروند: کالاهای مورد نیاز برای تهیه نذری در ماه محرم و صفر با کمترین سود نسبت به سایر کالاها در یک سبد کالایی 25 اقلامی عرضه شد.
به گزارش عصر ایران، مسعود سریع القلم، مدیرعامل فروشگاه های شهروند در این باره توضیح داد: به مناسبت ماه محرم طرح ویژه ای را در عرضه کالا اجرا کرده ایم که بر اساس آن با توافق صورت گرفته بین شهرداری تهران و اداره کل اوقاف تهران، مجموعه شهروند در 21 امامزاده و اماکن متبرکه تهران و شهرستان های استان تهران نمایشگاهی با هدف تامین اقلام ضروری هیئات برگزار کرد که طی آن اجناس ارائه شده در قالب یک سبد 25 کالایی با کمترین سود و در بعضی کالاها بدون هیچ سودی در اختیار مردم و هیئت ها قرار گرفت.
شهروند برند فروشگاهی شهرداری های کشور
مدیر عامل شرکت شهروند با اشاره به برنامه این شرکت برای توسعه گسترده شعبات در خارج از تهران گفت: شهروند با گسترش خدمات خود در تمام شهرها این پتاسیل را دارد به برندی برای شهرداری های کل کشور تبدیل شود.
 شهرداری ها به عنوان حکومت های محلی علاوه بر مسئولیت عمران و آبادانی شهر به دولت نیز در تامین رفاه بیشتر شهروندان و بهبود سطح زندگی آن ها کمک می کنند که برای ایفای هرچه بهتر وظایف خود به ابزارهای کارآمدی نیاز دارند، فروشگاه های زنجیره ای یکی از همین ابزارهای مالی هستند که می توانند در جهت تحقق اهداف اقتصادی به شهرداری ها کمک کنند.
سریع القلم ادامه داد: همچنین شهرداری ها به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی برای توسعه اقتصاد شهری و خدمت رسانی بهتر به شهروندان نیاز به بنگاه اقتصادی دارند که علاوه بر درآمدزایی در رونق اشتغال نیز موثر باشند.
بنگاه اقتصادی که علاوه بر ...

سرخط اخبار