سخنان احمد امیر آبادی فراهانی در رابطه با احتمال افزایش یارانه نقدی به ۷۵ هزار تومان

آنچه دیگران می خوانند: تصویر جدید پریناز ایزدیار در فیلم «مغز استخوان» عکس خاص محمدرضا گلزار عکس جدید رزیتا غفاری با کلاه
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گفته احمد امیر آبادی فراهانی نحوه پرداخت کمک معیشتی با انتقادات مردم مواجه شده است به همین دلیل نماینده مردم قم گفت بهتر است از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین یارانه هر نفر ۳۰ هزار تومان بیشتر شود. در صورت موافقت با این نهاد یارانه نقدی هر نفر ۷۵ هزار تومان خواهد بود. در قسمت زیر احتمال افزایش یارانه نقدی به ۷۵ هزار تومان را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه در سایت نیک صالحی همراه ما باشید.
احمد امیرآبادی فراهانی با انتقاد از نحوه پرداخت کمک معیشتی به مردم، گفت: دولت در پرداخت یارانه بنزین عمل مناسبی نداشته است به همین دلیل افراد بسیاری به نمایندگان مراجعه کرده و از این روند ناراضی هستند.
نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه کمیته متشکل از آقایان تاجگردون، محبی نیا، بنده و نمایندگان دولت تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۹ را در روزهای گذشته بررسی کردند، افزود: در این جلسه نمایندگان سازمان برنامه و بودجه اذعان کردند که اطلاعی از لیست دریافت کننندگان یارانه بنزین، ندارند.
او با اشاره به بررسی نحوه پرداخت کمک معیشتی در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹، پیشنهاد داد: بهتر است ۵ هزار میلیارد تومان از ۳۱ هزار میلیارد تومان حاصل از افزایش قیمت بنزین، در اختیار نهادهای حمایتی قرار گیرد تا یارانه افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی بیش از یک صد هزار تومان شود.
جزئیات احتمال افزایش یارانه نقدی
این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: ۲۶ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار