کتب اکسیر آیلتس و DVD های آموزش اکسیر آیلتس در یک پک، به صورت هاردکپی برای شما تهیه شده است که با استفاده از آن ها، متقاضیان آیلتس، بدون نیاز به حضور در کلاس، در زمان و مکانی خاص، و بدون نیاز حضور دائم استاد، برای شرکت در آزمون IELTS آماده می شوند.

پکیج خوداموز IELTS
پس از سال ها برگزاری دوره آیلتس به صورت حضوری و  دوره های آنلاین آیلتس ، امروز، با بالاترین کیفیت، استاندارد و میزان بازدهی، آکادمی اکسیر مفتخر است که سرانجام، سیستم جامع آموزشی و خوش نامِ  اکسیر آیلتس  را، پس از سال ها فعالیت درخشان، به شکل پکیج آیلتس در دسترس متقاضیان آیلتس تهران، شهرستان ها و خارج از ایران می باشد.
این  پکیج های اموزشی ایلتس ، برای هر چهار مهارت لیسنینگ آیلتس، ریدینگ آیلتس، رایتینگ آیلتس و اسپیکینگ آیلتس تهیه شده اند و می توانند، با توجه به سطح زبان عمومی متقاضی، نمره ای بین ۴ تا ۸ را، در هر دو ماژول آکادمیک و جنرال ترینینگ بدست بیاورند.
پکیج خودآموز  آیلتس  چیست؟
کتب  اکسیر آیلتس  و DVD های آموزش اکسیر آیلتس در یک پک، به صورت هاردکپی برای شما تهیه شده است که با استفاده از آن ها، متقاضیان آیلتس، بدون نیاز به حضور در کلاس، در زمان و مکانی خاص، و بدون نیاز حضور دائم استاد، برای شرکت در آزمون IELTS آماده می شوند. برای هر درس، یک PDF اسلایدهای آموزشی، پادکست صوتی آموزشی، و ویدیوی آموزشی آن درس در اختیار شما قرار می گیرد. به این شکل، دیگری نیازی به  بهترین آموزشگاه های آیلتس  ندارید.
پکیج خودآموز آیلتس اکسیر چه مهارت هایی را پوشش می دهد؟
هر چهار مهارت آیلتس، یعنی ریدینگ آیلتس، رایتینگ آیلتس، لیسنینگ آیلتس، و اسپیکینگ آیلتس در این مجموعه گنجانده شده است.
همچنین، پکیج های زبان عمومی هم برای تقویت مباحث گرامر، واژگان و تلفظ آمده شده که به کمک آمادگی آیلتس می آید.
پکیج های زبان عمومی؟
بله. آموزش های آکادمی اکسیر شامل زبان عمومی و فضای آکادمیک نیز می باشد: پکیج گرامر انگلیسی (iGram)، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار