این پیمانه تیتر هایی همچون جدیدترین وضعیت بازار سهام/ آسیا صعود کرد، هنگ کنگ سقوط، یک مقام عراقی: عراق کاملا به برق ایران وابسته است، چین برای آمریکا شرط گذاشت/بخشی از تعرفه ها در فاز یک مذاکره باید لغو شود، افزایش قیمت نفت در بازار های جهانی با امیدواری به بهبود جنگ تجاری چین و آمریکا، کاهش قیمت انواع سکه در بازار تهران، همتی: استفاده اجباری از رمز پویا در حال حاضر مقدور نیست و قیمت دلار و یورو در آخرین روز هفته را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کند.
به گزارش « تابناک اقتصادی »؛ این پیمانه تیتر هایی همچون جدیدترین وضعیت بازار سهام/ آسیا صعود کرد، هنگ کنگ سقوط، یک مقام عراقی: عراق کاملا به برق ایران وابسته است، چین برای آمریکا شرط گذاشت/بخشی از تعرفه ها در فاز یک مذاکره باید لغو شود، افزایش قیمت نفت در بازار های جهانی با امیدواری به بهبود جنگ تجاری چین و آمریکا، کاهش قیمت انواع سکه در بازار تهران، همتی: استفاده اجباری از رمز پویا در حال حاضر مقدور نیست و قیمت دلار و یورو در آخرین روز هفته را در بر دارد.
هشدار بانک جهانی درباره بحران اقتصادی لبنان
بانک جهانی اعلام کرد در حمایت از دولت دید لبنان کوتاهی نخواهد کرد و هشدار داد، این کشور برای رسیدگی به بحران اقتصادی خود که روز به روز شرایطش بدتر می شود زمانی برای هدر دادن ندارد. بانک جهانی خواستار تشکیل هرچه زودتر کابینه جدید دولت لبنان شد و پیش بینی کرد، رکود اقتصادی لبنان بالاتر از برآوردهای پیشین این بانک خواهد بود. اعتراضات در لبنان باعث شد چندی پیش سعد حریری، نخست وزیر این کشور استعفا کند. هنوز نشانه هایی از توافق برای تشکیل کابینه جدید دولت به گوش نرسیده است. بانک جهانی پیشتر پیش بینی کرده بود که لبنان امسال با رکود و رشد اقتصادی ۰.۲ درصدی روبه رو خواهد بود که در هشدار جدیدش این برآورد را خوش بینانه دانسته است.
جدیدترین وضعیت بازار سهام/ آسیا صعود کرد، هنگ کنگ سقوط
شاخص های اصلی بازارهای بورس کشورهای آسیایی روز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار