فوتبال جهان| هوینس: کان از اول ژانویه ۲۰۲۰ همکاری اش را با بایرن آغاز خواهد کرد/ پول کافی برای خرید امباپه را نداریم

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
فوتبال جهان - اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ خبر داد برنامه این باشگاه این است که اولیور کان از تاریخ یک ژانویه ۲۰۲۰ همکاری اش را با بایرن آغاز کند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، اولی هوینس 67 ساله در گفت وگو با «خبرگزاری آلمان» با اشاره به اینکه هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دراین باشگاه دارد، در خصوص بازگشت بوروسیا دورتموند به روزهای اوجش گفت: دورتموند حالا رقیب جدی برای ما به شمار می رود و این به خاطر تداوم حضور هانس یواخیم واتسکه و رینهارد رائوبال در صدر مدیریت این باشگاه است، درست به مانند بایرن مونیخ. من اکنون 40 سالی می شود که در پست مدیریتی باشگاه بایرن مونیخ هستم و سپس فرانتس بکن باوئر و کارل هاینتس رومنیگه آمدند. ما همچنین سعی کردیم در این مدت کمترین تغییر را هم در کادر مربیگری خود داشته باشیم. بدترین سال های بایرن مونیخ هم سال هایی بوده که ما تغییرات زیادی در پست مربیگری داشته ایم. به نظرم امروزه باشگاه های زیادی در دنیا هستند که به بایرن مونیخ نگاه می کنند و سعی می کنند بهترین نکات را الگوبرداری کنند.
وی صحبت های خود را اینطور ادامه داد: انتصاب افرادی که می توانند برای مدت طولانی در باشگاه بمانند و دی اِن اِی بایرن مونیخ در وجودشان است، به مدیریت باشگاه کمک می کند. این البته فاکتوری ضروری نیست، اما کمک کننده است. در زمانی این اتفاق افتاد و من و رومنیگه در باشگاه پست گرفتیم. خود من زمانی که کارم را در باشگاه در رده های مدیریتی آغاز کردم تنها 27 سال سن داشتم و نمی دانستم که دقیقاً باید از کجا شروع کنم، اما در نهایت یاد گرفتم. در دلِ کار می شود یاد گرفت. اکنون این فرصت برای بازیکنان پیشین جوان ما فراهم است و حسن صالیحمیدزیچ یکی از آنهاست که کارش را در پست مدیر ورزشی به خوبی انجام داده است.
رئیس باشگاه بایرن مونیخ همچنین درباره نسل بعدی ...