مظلومی: به تیمی که ۱۴ بازیکن از دست داده، باید زمان داد/ استقلال تیم کوچکی نیست که برای دربی نگران باشیم

خبرگزاری تسنیم جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳
پرویز مظلومی سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که آبی پوشان با توجه به تغییرات زیادی که داشته اند نیاز به زمان دارند تا به شرایط ایده آل برسند.

- اخبار ورزشی -
پرویز مظلومی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به وضعیت استقلال در آستانه دربی سرخابی و اینکه استقلال از 3 بازی گذشته 2 امتیاز گرفته است، گفت: این درست است که استقلال از لحاظ امتیازگیری شرایط خوبی نداشته ولی من معتقدم که حق این تیم بیشتر از کسب دو امتیاز بود. استقلال در بازی با فولاد تیم برتر زمین بود و باید 3 امتیاز را می گرفت و در بازی با نفت مسجدسلیمان هم داوری به استقلال ضربه زد. نگرفتن پنالتی و اخراج اسماعیلی دو صحنه ای بود که داور اشتباه کرد و این موضع نقش مهمی در تساوی استقلال داشت. به هر حال این اتفاقت رخ داده و استقلال باید بازی های گذشته را فراموش کند.
وی در پاسخ به این پرسش که «چرا استقلال در شروع لیگ برتر با چنین شرایطی مواجه شد؟» تصریح کرد: استقلال برای فصل جدید تعداد زیادی از بازیکنانش را از دست داد و به تیمی که 14 بازیکن را از دست می دهد باید زمان داد. وقتی این تغییرات بیش از حد باشد طبیعتا مشکلاتی ایجاد می شود و نمی توان خیلی زود بازیکنان جدید را با یکدیگر هماهنگ کرد. نکته مهم دیگر این است که استقلال یک مربی ایتالیایی را انتخاب کرد که شناختی از فوتبال ایارن ندارد و این کار را سخت تر کرد. طبیعتا باید به سرمربی تیم زمان داد تا تفکراتش را در استقلال پیاده کرده و از فوتبال ما شناخت پیدا کند. 
مظلومی در ارتباط با اینکه آیا بازیکنان جدید استقلال که سابقه حضور در دربی را ندارند، می توانند در این بازی عملکرد مثبتی داشته باشند، تاکید کرد: این موضوع شاید کمی نگران کننده باشد ولی آنها هم برای نشان دادن خودشان انگیزه زیادی دارند. بازیکنان استقلال باید بدانند که پیراهن چه تیمی را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار