مربی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن برشمردن عوامل موفقیت این تیم برای پیروزی در فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: قهرمانی آسیا قطعا نتایج بسیار مثبتی برای ما خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، کریم باقری در گفتگو با «رویترز» با اشاره به شرایط تیم پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا قطعاً نتایج مثبتی برای ما خواهد داشت؛ چه از منظر مالی و چه از منظر بزرگ تر. این می تواند استعدادهای جوان را به فوتبال و تلاش برای حرفه ای شدن ترغیب کند. این قهرمانی آنها را تشویق می کند تا برای رسیدن به موفقیت به تلاش خود ادامه بدهند.
وی ادامه داد: بنابراین فوتبال در سراسر ایران چه در سطح باشگاهی و چه در سطح ملی شکوفا می شود و به ما این امکان را می دهد که بازیکنان آموزش دیده ای داشته باشیم که آینده تیم ملی را می سازند.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که ادامه موفقیت این تیم در لیگ برتر ایران در چند هفته آینده برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا حیاتی است. باقری گفت: باید روحیه خود را بسیار بالا نگه داریم، کاملاً تمرکز داشته باشیم و انگیزه برد و قهرمانی داشته باشیم.
وی افزود: در داخل کشور با تیم های سختی بازی می کنیم و تلاشمان این است تا نتایج خوبی بگیریم که این امر می تواند روحیه تیم را قبل از پرواز به قطر افزایش بدهد.
رویترز در ادامه به تغییرات رخ داده در تیم پرسپولیس در فصل گذشته اشاره و بخشی از اظهارات کریم باقری در این ارتباط را منعکس کرد. باقری اظهار کرد: فصل گذشته بعد از ایجاد تغیر در تیم از جمله اضافه شدن سرمربی و بازیکنان جدید، کار سختی هم در لیگ ایران و هم در سطح بین المللی داشتیم. به همین دلیل رسیدن به فینال بعد از این چالش ها برای ما معنای زیادی دارد.
مربی پرسپولیس در پایان گفت: کسب جام در هر تورنمنت بسیار شیرین است. اگر ما با جام قهرمانی در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار