جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به بروز اغتشاش در ۲۸ استان پس از گران شدن بنزین گفت: اغتشاشات ظرف ۴۸ ساعت جمع و جور شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن بازدید از گردان های نمونه یگان امنیتی حضرت صاحب الزمان (عج) سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، گفت: همه دلدادگان انقلاب اسلامی که نیاز به پاسداری از انقلاب اسلامی باشد همواره در میدان عمل حاضر هستند.
وی افزود: دعوای بین حق و باطل از ابتدای خلقت وجود داشته است و پایانی هم ندارد. تا زمانی که حضرت حجت (عج) طبق وعده پروردگار ظهور کرده و در آن صورت پیروزی قطعی جبهه حق بر باطل حاصل شود.
جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: زمانی که دعوای حق با باطل وجود دارد جبهه حق همواره باید در وضعیت و شرایط آماده به سر ببرد تا در زمان بروز اتفاقاتی از سوی جبهه باطل و شیطنت های آن ها آماده بوده و به آن ها نشان دهیم که جبهه حق باکی برای مقابله با آنان ندارد.
سردار فدوی گفت: سال ها و روز های زیادی اعضای جبهه حق برای بروز قدرت شان در صحنه ها و اتفاقات آمادگی خود را حفظ کردند تا جبهه باطل را شکست دهند ضمن اینکه این موضوع را در طول نزدیکی به ۴۱ سال به وضوح نشان داده ایم.
وی افزود: اساس و مبنای جبهه حق طوری است که ادلّه آن از سال ۴۲ که حضرت امام خمینی (ره) حق خواهی این جبهه را اعلام کردند وجود داشته و از همان موقع مبارزه با جبهه باطل شروع شده است.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اعضای جبهه حق دلشان مطمئن است که استوار و ایستاده وارد میدان شده اند و باکی از هیچ چیزی ندارند.
سردار فدوی تصریح کرد: حضرت امام خمینی فرموده اند که ما مکلف به انجام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار