فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه این نیرو در حوزه جهاد خودکفایی پیشگام بوده است، گفت: تمامی قطعات گلوگاهی توسط شرکت های دانش بنیان ساخته و تامین شده و امروز تمام تجهیزات نیروی دریایی بومی و تولید داخل است.

به گزارش برنا به نقل از روابط عمومی ارتش، دریادار حسین خانزادی در آیین رونمایی نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش که عصر سه شنبه در ستاد این نیرو برگزار شد اظهار کرد: حرکت جهادی از سال ۱۳۶۲ با فرمان مقام معظم رهبری در مجموعه نیروهای مسلح آغاز شد و از آن روز تاکنون حرکت بالنده ای برای رفع گلوگاه ها و دستاوردهای دفاعی شاهدیم که پیشرفت های زیادی اتفاق افتاده است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش در حوزه جهاد خودکفایی پیشگام بوده است، افزود: نیروی دریایی در تمامی عرصه ها حرکت جهادی را آغاز کرده و اوج این بالندگی را در سال ۸۸ با حضور مقام معظم رهبری و الحاق ناوشکن جماران تجربه کردیم.
دریادار خانزادی تاکید کرد: مجموعه جهاد خودکفایی نیروی دریایی از سال ۶۲ تاکنون به طور پیوسته نمونه های مختلفی از محصولات جهادی برای رفع گلوگاههای فناورانه و آمادگی رزمی و توسعه تجهیزات و فناوری هایی که نیروی دریایی انجام داده است.
وی گفت: نیروی دریایی در مسیر انقلاب مجاهدت خاموشی را آغاز کرده و در عرصه های رزم زمین و هوا نگاه جدی محققین و تجربه آنها حرکت روبه رشدی داشته و گامهای خوبی برداشته ایم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه عرصه فناوری نیروی دریایی از پیچیدگی طراحی و ساخت بیشتری نسبت به سایر عرصه ها برخوردار است، یادآور شد: دریا عرصه دشواری است، امروز با رهنمودها و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و فرامین ایشان نگاه ملی به این عرصه رشد و توسعه داشته و پشتیبانی های گسترده ای از مجموعه جهادی نیروهای مسلح شده است.
دریادارخانزادی خاطرنشان کرد: نمایشگاه های سال گذشته مرهون تلاشهایی بود که نیروی دریایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار