انتقاد صادق خرازی از اتهام زنی های اخیر

ایرنا چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶
تهران- ایرنا- «صادق خرازی» دبیرکل حزب ندای ایرانیان در جلسه شورای سیاست گذاری این تشکل اصلاح طلب در خصوص ادعاها و شبهاتی که این روزها درباره کارنامه فرهنگی وی مطرح می شود توضیحاتی ارائه کرد.

صادق خرزای در این جلسه که شب گذشته برگزار شد، گفت: برخی در فضای مجازی و حتی برخی سایت های خبری با استناد به چند عکس و شنیده ها، اتهاماتی را مطرح می کنند. اینکه یک متهم اقتصادی در مقطعی فعالیت های فرهنگی کرده باشد و با من یا دیگر شخصیت ها عکس مشترک دارد آیا دلیل بر همکاری مالی و همفکری با او و محملی بر اتهام افکنی است؟ حال که مراجع قضایی در حال رسیدگی و پیگیری اتهامات هستند، آیا متهم کنندگان برای ادعاهای خود ادله ای دارند که در صورت پیگیری حقوقی به محاکم ارائه کنند؟
خرازی افزود: من هم نسبت به برخی از این افراد که نامشان این روزها در دادگاه ها مطرح است حرف هایی دارم. گرچه از نتیجه آن همکاری های فرهنگی دفاع می کنم؛ اما پرداختن به گلایه های شخصی خودم از یکی از این متهمان در این مقطع را اخلاقی نمی دانم.
در ادامه این جلسه اعضای شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان با ارائه نظرات و تحلیل های خود، از رویکرد ضد فساد قوه قضاییه استقبال کرده و خواستار برخورد جدی و قاطع قوه قضاییه با پرونده های متهمان مالی شدند، همچنین تأکید کردند هرگز اجازه نمی دهیم جریانات مشکوک الهویه با برچسب زنی و اتهام های بی اساس بخواهند دادگاه های مبارزه با فساد را بهانه ای برای ایراد اتهامات بی اساس رسانه ای و زیر سؤال بردن اعضای شریف و خوش نام حزب ندای ایرانیان کنند.
اعضای شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان تصریح کردند: ندای ایرانیان همان طور که در پیشگاه قانون متواضع و خاضع است، مقابل کسانی که اخلاق را زیر پا نهاده و با تهمت و افترا و دروغ های بی اساس و آسمان و ریسمان کردن های بدون پشتوانه حقوقی و ایراد اتهام های بدون سند به فکر ماهی گیری از آب گل آلود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار