گرگان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: تعهد اشتغال بخش صنعت و معدن استان ایجاد ۱۰ هزار شغل بود که تاکنون هشت هزار و ۸۸۶ شغل ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حسین طلوعیان عصر سه شنبه در نشست خبری به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: تعهد اشتغال حوزه صنعت و معدن استان در سالجاری ایجاد هشت هزار شغل بود که با پیشنهاد استاندار این رقم به ۱۰ هزار شغل رسید.
وی با اشاره به اینکه تاکنون هشت هزار و ۸۸۶ شغل ایجاد و در سامانه ثبت شده است، افزود: صمت گلستان از پیشروترین دستگاه های اجرایی استان در تحقق تعهد اشتغال است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان ادامه داد: امید داریم تا پایان سال بتوانیم تعهد ایجاد ۱۰ هزار شغل در حوزه صنعت و معدن استان را محقق کنیم.
وی به پروژه های افتتاحی دهه فجر اشاره و بیان کرد: در دهه فجر امسال ۳۴ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۱۶۱ میلیارد تومان به بهره برداری می رسند و برای ۴۶۹ نفر شغل ایجاد می شود.
طلوعیان با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک در استان از ۱۷ تا ۲۰ بهمن برگزار می شود، در ۱۰ ماهه امسال ۳۱۷ جواز صنعتی در گلستان با سرمایه گذاری پیشنهادی دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی صادر شده است.
وی با این توضیح که تعداد جوازهای صنعتی صادره امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است، اضافه کرد: امسال از محل تسهیلات رونق تولید ۲۹۶ طرح برای دریافت هزار و ۶۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند که تاکنون ۳۱۶ میلیارد تومان به ۷۰ طرح پرداخت شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار