امروز یکشنبه حزب الله لبنان در چند شهر لبنان، برای بزرگداشت شهدای مقاومت لبنان سید عباس موسوی، شیخ راغب حرب و حاج عماد مغنیه و همچنین در چهلم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و همراهانشان مراسم یادبودی برگزار و «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان، در بخشی از این مراسم سخنرانی کرد.
نصرالله در ابتدا یاد شهدای مقاومت را که در چنین روز هایی به شهادت رسیدند، گرامی داشت و از شهدای اخیر مقاومت یعنی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان تمجید کرد.
دبیر کل حزب الله هنگام اشاره به مناسبت های ماه جاری میلادی، ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا علی ها السلام، به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و آن را به رهبر انقلاب، مردم و دولت ایران تبریک گفت.
نصرالله گفت: انقلاب ایران بر خلاف همه جنگ های نظامی، امنیتی، اقتصادی، روانی و رسانه ای، به لطف خدا و با ایستادگی مردم مؤمن در همه حوزه ها و در همه مراحل، پایداری کرد. در سالروز پیروزی انقلاب، تشییع شهدا، حاج قاسم سلیمانی و ابومهندی المهندس و سایر همراهانشان پیامی قوی برای دوست و دشمن فرستاد. پیام برای دشمن این بود که ناامید شود؛ دشمنی که روی سقوط انقلاب و فروپاشی نظام جمهوری اسلامی از درون حساب کرده بود، همانطور که جان بولتون انتظار داشت که انقلاب، سال چهلم خود را نبیند و جشن سال نو میلادی را در تهران بگیرند. پیام برای دوستان از همه مظلومان گرفته تا مستضعفان این بود که بدانند، آن ها تکیه بر قلعه ای استوار، قدرتمند و سرافراز دارند که هر چه خطرات علیه ش بیشتر شود، صلابت این قلعه نیز بیشتر خواهد شد.
نصرالله همچنین به سالروز انقلاب در بحرین نیز اشاره کرد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار