گل محمدی: از بازیکنانم توقع بیشتری دارم/ نمی دانم چرا بازیکنی از ما به تیم ملی دعوت نمی شود

فارس نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: از بازیکنان تیم توقع بیشتری دارم و این توقع از جانب هواداران و باشگاه نیز وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی در خصوص عملکرد تیم شهر خودرو تا پایان هفته دهم لیگ برتر گفت: خدا را شکر با توجه به بازی هایی که انجام دادیم در مجموع عملکردمان خوب بوده، از 9 بازی 20 امتیاز گرفته ایم که بالاتر از معیاری است که می توان برای یک تیم خوب در نظر گرفت؛ یعنی هر بازی 2 امتیاز. دیروز هم توانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و با گلی که زدیم 3 امتیاز را به دست بیاوریم. در یک قدمی صدر هستیم و اگر بازی عقب افتاده با گل گهر را ببریم و 3 امتیاز آن را ببریم به صدر جدول می رسیم.
گل محمدی در مورد بازی روز گذشته مقابل پارس جنوبی جم گفت: تیم پارس جنوبی هدفش فقط کسب یک امتیاز بود، سیستم کاملا دفاعی چیده بودند و در یک سوم دفاعی خودشان بازی می کردند. بازی مقابل چنین تیم هایی که 10 نفر دفاع می کنند، سخت است. با این حال کنترل بازی در اختیار ما بود. در نیمه اول موقعیت هایی به دست آوردیم و در نیمه دوم هم همین روند را ادامه دادیم و با یک کار گروهی و تیمی به گل رسیدیم. حسین مهربان هم گل زیبایی زد و یکی از بهترین بازی های خودش را به نمایش گذاشت.
سرمربی شهر خودرو که با برنامه تهران ورزشی گفت وگو می کرد، اظهار داشت: البته نقاط ضعفی داریم که باید روی آنها کار کنیم. توقع بیشتری از بازیکنان به خصوص افرادی که تازه آمده اند دارم. باید بیشتر کار کنند. این توقع از جانب هواداران و باشگاه هم وجود دارد، به هر حال قراردادهای خوبی بسته شده و انتظار داریم آنها مانند قراردادهایشان بازی کنند.
گل محمدی در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان تیمش مصاحبه نمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار