گروه استان ها- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: این معاونت از تمامی ایده ها و خلاقیت های مهارتی و کارآفرینی دختران دانشجو حمایت می کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، معصومه ابتکار امروز در مراسم رویداد منطقه ای کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر «کمند» که در دانشگاه حضرت معصومه(س) به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: تقویت جنبه کاربردی دانش های روز در عرصه اقتصاد مقاومتی دارای اهمیت زیادی در نظام است.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده افزود: باید آموزش مهارت های عمومی دختران دانشجو افزایش یابد، چرا که آموزش مهارت های عمومی بستری مهم برای اشتغال بانوان فارغ التحصیل و دانشجویان دختر است.
وی تصریح کرد: آموزش مهارت های عمومی همچون مهارت های کاربردی است و در شرایط شیوع کرونا اهمیت این آموزش ها خود را به خوبی نشان داد.
ابتکار بیان کرد: رویداد کمند نیز فرصت مهمی برای کسب مهارت های کاربردی است تا در پایان سال تحصیلی بتوانند از ظرفیت های خوب در مسیر مهارت آموزی و خلاقیت بهره مند شوند.
وی خاطرنشان کرد: دانشجویان دختر در رویداد مهارت و نوآوری می توانند از مهارت های بسیار زیادی در اشتغال و خلاقیت برخوردار شوند و دولت در طول سال های اخیر حمایت های خوبی در این عرصه داشته است و این معاونت از تمامی ایده ها و خلاقیت های مهارتی و کارآفرینی دختران دانشجو حمایت می کند.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: با توجه به قرار داشتن کشور در شرایط دشوار تحریم، رویداد کمند یک حرکت امیدبخش و مفید و کاربردی به شمار می رود و باید تداوم داشته باشد.
60 طرح اشتغال زایی در شهرستان دورود اجرایی شد
شرایط دشوار کارگران مشاغل ناقص/ شاغلین اشتغال ناقص به طور کامل حقوق نمی گیرند
جلوگیری از خروج ارز از کشور و اشتغال زایی پایدار با ایجاد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار