تهران- ایرنا- امام جمعه دماوند گفت: عده ای دائم می گویند مردم به نظام اعتماد ندارد در حالی که مردم گله مند هستند اما نظام را دوست دارند و به آن اعتماد دارند.

حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند با اشاره به حماسه نهم دی ماه، حرکت آگاهانه مردم در دفاع از جمهوری اسلامی را تبعیت از قانون و ولی فقیه دانست و اظهار داشت: ده سال از یوم اله ۹ دی می گذرد و ما همچنان به درسها و عبرتهای حوادث سال ۸۸ نیازمندیم.
امام جمعه دماوند با بیان اینکه روشنگری باعث کنار رفتن غبار فتنه می شود چراکه شناخت دوست و دشمن بسیار مهم است، گفت: مردم ایران آگاهند و این بصیرت مردم تیغ دشمن را کند کرده است چرا که بصیرت همچون قطب نما است
وی ادامه داد: در فتنه ۸۸ برخی با ظاهر دوست ولی با باطن دشمن در فضای غبارآلود به انقلاب ضربه زدند و هدف آنان از این فتنه، شکاف انداختن میان آحاد جامعه و بهره برداری مغرضانه و بخاطر دنیا طلبی بود.
این مقام مسئول با بیان اینکه در فتنه ۸۸ غربی ها و منافقین و سلطنت طلبان از فتنه گران دفاع کردند اما نهایتا مردم آتش فتنه را خاموش نمودند، گفت: فتنه گران داخلی و خارجی از راه تردید افکنی در کار مسئولین کشور آتش فتنه را شعله ور کردند؛ برخی در فتنه ۸۸ مرزشان را از دشمن جدا نکردند و این باعث تردید برخی طرفدارانشان شد.
خطیب جمعه دماوند بدبین کردن مردم به عملکرد نظام در موضوع انتخابات و عدم تمکین به قانون و رای مردم را از راه های نفوذ سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: اگر مسئولی ببیند که دشمن به او امیدوار شده است باید در کار خود تجدیدنظر و عقب نشینی کند؛ مردم در نهم دی عاشورایی عمل کردند و شهد شیرین وحدت را چشیدند.
حجت الاسلام فتاح دماوندی بیان داشت: عده ای دائم می گویند مردم به نظام اعتماد ندارد در حالی که مردم گله دارند اما نظام را دوست دارند و به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار