سرمربی پیکان گفت: هیچوقت در تیم های پایتخت بازی نکردم و در فولاد خوزستان بودم یا سپاهان که استقلال و پرسپولیس هم من را می خواستند اما نتوانستم بیایم و به همین خاطر تیم ملی را از دست دادم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
عبدالله ویسی خیلی زود توانست بعد از دوران بازی به جرگه مربیان اضافه شود و البته شرایط خیلی خوب هم برای او پیش رفت. گرفتن لقب گوآردیولای ایران و دستیابی به نیمکت تیم ها او را نسبت به دیگر مربیان متمایز می کرد که در نهایت با قهرمانی استقلال خوزستان یک اثر ویژه از سوی او خلق شد. ویسی اما این روزها بعد از صعود با شاهین بوشهر، هدایت پیکانی را عهده دار شده که در یکقدمی سقوط قرار دارد.
عبدالله ویسی در ابتدای صحبت هایش درباره سالی که گذشت اینچنین می گوید:
برای من از نظر مسائل فوتبالی سال پرفراز و نشیبی بود. با تیم شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر صعود کردیم و روزهای خیلی خوبی داشتیم. با کمک بازیکنانم توانستیم تماشاگران این تیم را خوشحال کنیم و اتفاقات خیلی خوبی در آن زمان رقم خورده بود. به لیگ برتر که آمدیم اتفاقاتی پشت سرهم رخ داد که باعث شد از شاهین جدا شوم. روحیات و مسائلی که در ذهن من بود رقم نخورد و راهی جز جدایی نبود. سه چهار ماه بیکار بودم و واقعا اذیت می شدم چون این کار و شغل ماست و وضعیت سختی بود.
عبدالله ویسی سرمربی سابق شاهین با اشاره به اتفاقات دوران حضورش در این تیم می گوید:
شرایط بد بود و یک عده ای کارشکنی می کردند . در زمان من پول نمی دادند و می گفتند که نیست ولی در نیم فصل یک بازیکن خریدند که حداقل مثلاً ۶۰۰ میلیون تومان ارزش داشت. به من گفته بودند برای خرید بازیکن می توانیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار