نماینده رهبری و دبیر شورای علی امنیت ملی گفت: جا به جایی سه میلیون و ۳۰۰ هزار زایر از نقاط مختلف کشور در مدت زمانی محدود، آن هم در شرایطی که در تحریم به سر می بریم، سیگنالی قوی برای بدخواهان ایران است.

به گزارش خبرنگار برنا از شلمچه، دریابان علی شمخانی امشب در نشست ستاد هماهنگی اربعین خوزستان که با حضور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و مسوولان کشوری و استانی و منطقه ایی در پایانه مرزی شلمچه برگزار شد، اظهار کرد: امسال میلیون ها زایر از ایران و سایر کشورها در این همایش بزرگ حضور پیدا کردند و هیچ مشکل امنیتی نه در ایران و نه در عراق ایجاد نشد.
او با بیان اینکه بازگشت زوار اربعین به دلیل فرهنگ بالای مردم ایران به خوبی در حال انجام است، گفت: تمهیدات اندیشیده شده برای جا به جایی سه میلیون و ۳۰۰ هزار زایر از شرق تا جنوب مرزهای کشور در مدت زمانی محدود، اقدامی بسیار بزرگ است آن هم در شرایطی که در تحریم به سر می بریم.
دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر اینکه ما همواره فعل توانستن را به خوبی صرف کردیم، افزود: این اقدام بزرگ و وسیع در ابعاد مختلف اعم از فرهنگی، لجستیکی، بهداشتی، جا به جایی زایران در این اربعین هم در حال انجام است که امیدوارم با تمهیدات اندیشیده شده تمامی زوار به سلامت به خانه های خود باز گردند.
نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به رشد جمعیت زایرین اربعین نسبت به سال های گذشته، بیان کرد: جا به جایی این تعداد زایر از مرزهای کشور یک رکورد تاریخی برای ایران محسوب می شود و قطعا این موفقیت با تلاش پیدا و پنهان مردم و نهادهای دولتی حاصل شده است.
شمخانی با بیان اینکه ثبت این رکورد یک علامت در زمینه انسجام ملی است، تصریح کرد: این رکورد سیگنالی قوی برای بدخواهان ایران است چرا که مردم نشان دادند نه تنها از باورهایشان دست بر نمی دارند بلکه آن را با سایر ملت ها از جمله عراق و دیگر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار