در آخرین روزهای دومین هفته آبان ماه پنج شنبه و جمعه 8 و 9 آبان با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «مدرک جرم»، «حالا چه شود»، «لباسی برای خدمت»، «رحمت عالمیان»، «دوستان عجیب»، «گروه نجات»، «ماموریت مخفی»، «توقف ناپذیر»، «کلید ازدواج» ،«معاون»، «بندباز»، «سی نابغه»، «لوراکس»، «مرغک زیرک»، «تاریک ترین ذهن ها»، «حرفه ای ها»، «حلال و حرام»، «مومیایی 3»، «کریستوفر رابین»، «مرد سرعت»، «پدینگتون 2»، «سن آندریاس»، «سرخ پوست»، «مری پایینز»، «جیم دکمه و لوکاس لوکوموتیو ران»، «دایان باخ»، «اونا؟ ... کیا؟»، «طلا»، «اعجوبه»، «خشم»، «مرد عنکبوتی: دور از خانه»، «افسانه آرش»، «کلیله و دمنه»، «جنجال در عروسی»، «خانه خراب کن»، «آزادی مشروط»، «پست»، «شرایط عینی»، «برادران سرزمین من» و «زعفرانی» پنج شنبه و جمعه 8 و 9 آبان ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
**** شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «مدرک جرم» به کارگردانی «منوچهر حقانی پرست»، پنج شنبه 8 آبان ماه ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: پیش از انقلاب هنگام بازدید نخست وزیر از شهرداری، عده ای از کارمندان با وی عکس یادگاری انداخته اند. پس از انقلاب عده ای زمین خوار و دلال، که به عکس مزبور دست یافته اند یکی از کارمندان به نام نعمت خادم زاده را تهدید می کنند تا درمعامله غیرقانونی زمین به آنان کمک کند و گرنه آنان عکس را در اختیار هیئت پاکسازی قرار خواهند داد. خادم زاده، که لحظه به لحظه اخبار اعدام منسوبان رژیم گذشته را از رادیو و گوشه و کنار دنبال می کند مدتی پنهان می شود تا سرانجام به پیشنهاد همسرش با نوشتن نامه ای به دادستانی ماجرا را شرح می دهد. اما ...
ماشاءاله افراشته، زنده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار