باقری: پرسپولیس اگر ۱۰ دوست داشته باشد، ۵ دشمن هم دارد/ آمار نشان می داد از لحاظ تهاجمی اُفت کرده بودیم

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳
کریم باقری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس با استناد به آمار می گوید پرسپولیس از نظر ارائه فوتبال تهاجمی با اُفت مواجه شده بود.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، کریم باقری که طی سال ها فرازونشیب های بسیار را در پرسپولیس شاهد بوده است، درباره لزوم هوشمندی بیش از پیش اعضای تیم، باشگاه و هواداران، در مواجهه با مسائلی که برای مقابله با پرسپولیس ترتیب داده می شود و مسائل دیگر گفت وگویی با سایت این باشگاه داشته است که ماحصل آن را می خوانید:
* سرانجام تاریخ شروع بازی ها اعلام شد. پرسپولیس برای ورود به مسابقات آماده است؟
خوشبختانه تاریخ شروع بازی ها اعلام شد و ما هم خودمان را آماده کرده ایم. طبق برنامه کارمان را شروع کردیم و بعد با برنامه آقای کالدرون ادامه دادیم. مدتی است منتظریم تا وارد بازی ها شویم. تمرینات و بازی های تدارکاتی خوبی هم داشتیم و یک بازی دیگر هم داریم. فکر می کنم سرمربی هم تا الان ترکیب اصلی خود را شناخته باشد. در کنار همه ی اینها باید گفت سال خیلی سختی داریم. امتیاز گرفتن از پرسپولیس بیش از هر زمانی هدف تمام تیم هاست و البته بعضی تیم ها هم تلاش کرده اند خود را به شدت تقویت کنند. از سوی دیگر انتظار پرسپولیسی ها به حق بالا رفته است. قطعاً مجموعه باشگاه و تیم هم در تلاش هستند تا این نیاز را مرتفع کنند.
* در کنار این افزایش انتظارات کارشناسان هم در تحلیل های خود به این مسئله اشاره می کنند که پرسپولیس با توجه به نفراتی که در اختیار گرفته است، این پتانسیل را دارد که حتی قوی تر از قبل باشد.
ما شاکله اصلی تیم را حفظ کردیم و چند بازیکن ملی پوش هم به تیم اضافه شده اند. از این جهت شرایط خیلی خوبی داریم و امیدوارانه منتظر شروع مسابقات هستیم. همه برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم تا نتایج خوب این چند سال را ادامه بدهیم. البته ...

سرخط اخبار