فرمانده نیروی انتظامی: زائران اربعین بدون گذرنامه از سفر به عراق خودداری کنند

ابنا پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۳

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا فرمانده نیروی انتظامی در جمع هیات های مذهبی اصفهان اظهار داشت: بحمدالله از برکت امام حسین (ع) و حضرت ابالفضل (ع) از اول ماه محرم تا به امروز هیچ گونه مشکل امنیتی، انضباطی و انتظامی به وجود نیامده و امنیت کامل در تمامی مرزها و درون شهرهای کشور برقرار است.
سردار حسین اشتری با بیان اینکه عزاداری های خالصانه مردم در این ایام با امنیت کامل پلیس انجام شده است، گفت: به عزاداران و مردم عزیز توصیه می کنم همچنان به همکاری خود با نیروهای انتظامی که خادمان و نوکران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هستند، ادامه دهند و در عزاداری های خود ما را از دعای خیر خود فراموش نکنند.
وی درباره تمهیدات ناجا برای اربعین حسینی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، شرایط برای سفر زائران اربعین با کیفیت مطلوب تری نسبت به سال های گذشته فراهم شده و نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه های مربوطه از آمادگی لازم برای خدمت رسانی به زائران برخوردار است.
فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: از زائران عزیز می خواهیم با همکارانم در پایانه های مرزی نهایت همکاری را داشته باشند و از سفر کردن بدون گذرنامه خودداری کرده و حتماً به توصیه ها و هشدارهای پلیس توجه لازم داشته باشند.
اشتری گفت: امیدوارم با تمهیداتی که پیش بینی شده زائران اربعین به خوبی از مرزهایی که مشخص شده عبور کرده و در سلامت و امنیت کامل نیز به موطن خود بازگردند.
...............
پایان پیام/ 268

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار