معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت نام مجدد طرح ملی مسکن در زنجان خبر داد و گفت: علاوه بر پردیس و پرند در شهرهای اسلام شهر، شهریار، دماوند و هشتگرد نیز ثبت نام طرح ملی مسکن استان تهران انجام می شود.

به گزارش تجارت نیوز ، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی، با بیان این که ثبت نام مجدد طرح ملی مسکن به تأمین زمین بستگی دارد، اظهار کرد: این قابلیت به خصوص در زنجان وجود دارد؛ بر اساس بررسی های صورت گرفته با کمک و همکاری مسئولان این استان پس از تأمین زمین، متقاضیان باقی مانده در زنجان را پوشش خواهیم داد.
وی با اعلام این که تاکنون حدود ۱۳۰ هزار نفر در طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: از این تعداد حدود ۲۰ هزار در بافت فرسوده و حدود ۱۱۰ هزار در سایر شهرهای کشور ثبت نام کرده اند.
وی با یادآوری این که پالایش متقاضیان آغاز شده است، افزود: پالایش ثبت نام کنندگان در سامانه فرم «ج» برای استان ها تا قبل از مرحله پنجم به اتمام رسیده است، بقیه سامانه های پالایشی هم در حال انجام است.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر این که «تلاش می کنیم به زودی نتایج پالایش اعلام شود»، اضافه کرد: مکانیسمی برای شناسایی افرادی که به اصطلاح به قولنامه ای ملکی را خریداری کرده اند مانند سازمان ثبت اسناد وجود ندارد، اما با این حال تلاش می کنیم از سامانه های ارزیابی شده این اطلاعات را برای پالایش افراد دریافت کنیم.
محمودزاده همچنین با تأکید بر این که «نهایت تلاش ما این است که واجدان شرایط واقعی بتوانند در طرح ملی مسکن ثبت نام کنند» در پاسخ به این پرسش که آیا در استان تهران ثبت نام فقط در پردیس و پرند انجام می شود، گفت: خیر، علاوه بر این شهرها، مقداری هم از شهر جدید هشتگرد برای استان تهران ثبت نام طرح ملی مسکن انجام می شود.
وی ادامه داد: همچنین برای برخی از شهرهای استان تهران نیز زمین تأمین شده و ثبت نام انجام می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار