نیکخواه بهرامی: عملکردم در جام جهانی خوب نبود

برترینها پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال گفت: از عملکرد خودم در مسابقات جام جهانی راضی نیستم و باید بهتر از این بازی می کردم.

خبرورزشی: با به پایان رسیدن بازی های دور دوم جام جهانی، تیم ملی بسکتبال ایران در جایگاه بیست و سوم این رقابت ها قرار گرفت و توانست به عنوان بهترین تیم آسیایی و برای سومین بار جواز حضور در مسابقات المپیک را کسب کند.
در همین خصوص صمد نیکخواه بهرامی در مورد سطح فنی مسابقات جام جهانی، عملکرد خودش، احتمال موفقیت تیم ملی بسکتبال در المپیک ۲۰۲۰ و سایر موارد به گفتگو پرداخت که این گفت وگو را در ادامه می خوانید.
عملکرد تیم ملی بسکتبال را در مسابقات جام جهانی چطور ارزیابی می کنید؟
پنج مسابقه در جام جهانی انجام دادیم و به غیر از بازی با تونس که تحت فشار روانی باخت مقابل پورتوریکو قرار گرفته بودیم در سایر دیدار ها خوب بازی کردیم. متاسفانه در بازی مقابل پورتوریکو با وجود عملکرد قابل قبول و شانس زیاد برای برتری، اما اتفاقات عجیب و غریب باعث شد تا بازی را واگذار کنیم. بازی مقابل اسپانیا نیز توانستیم حدود ۳۸ تا ۳۹ دقیقه این تیم را که رنک دو دنیا را در اختیار دارد تحت فشار قرار دهیم هر چند که در آخر به دلیل تجربه بالای بازیکنان این تیم مغلوب شدیم.
واقعا عملکرد بازیکنان در این دیدار جای تقدیر داشت و به خاطر بازی خوبی که مقابل اسپانیا انجام دادیم احساس غرور می کنم. در گروه بازنده ها نیز برابر فیلیپین و آنگولا نمایشی تماشاگرپسند ارائه دادیم و در نهایت موفق شدیم سهمیه المپیک دست پیدا کنیم. المپیکی شدن بسکتبال اتفاق مهمی برای جامعه بسکتبال و از همه مهمتر ورزش کشور خواهد بود.
از آنجایی که در مسابقات جام جهانی سهمیه در خصوص عملکرد خودت در مسابقات صحبت کن.
المپیک به تیم های شرکت کننده تعلق می گرفت، به نظرم کیفیت رقابت ها بسیار بالا بود. هر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار