بیرجند- رئیس اتاق بازرگانی بیرجند با اشاره به تولید اقلام بهداشتی در هفت واحد تولیدی خراسان جنوبی گفت: خط تولید استان در مسیر شکست کرونا فعال است.

محسن احتشام در گفت وگو با خبرنگارمهر، با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی بخش خصوصی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا اظهارکرد: از ابتدای بحث شیوع کرونا بخش خصوصی و اتاق بازرگانی تلاش هایی برای کم کردن مشکلات جامعه در این حوزه داشته است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند بیان کرد: این اقدامات گاه به صورت اختصاص دادن خط های تولید به تولید مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز و گاه از طریق اهدا اقلام بهداشتی به مراکز درمانی صورت گرفته است.
تولید اقلام بهداشتی در هفت واحد تولیدی خراسان جنوبی
احتشام ادامه داد: در حال حاضر در هفت واحد تولیدی خراسان جنوبی انواع محلول ضدعفونی کننده، دستکش، ماسک، سفیدکننده، الکل، گاز اکسیژن و سایر اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم تولید می شود که بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
وی با اشاره به اهدا اقلام بهداشتی از سوی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی به خراسان جنوبی گفت: اقلام بهداشتی اهدایی بازرگانان و واحدهای اقتصادی را از تهران در قالب سه محموله وارد خراسان جنوبی کرده ایم.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند با تأکید بر اینکه این اقلام بهداشتی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی در بین ۱۴ بیمارستان استان توزیع شده است، اظهارکرد: این اقلام در قالب بیش از ۱۵۰ بسته تحویل دانشگاه علوم پزشکی شده است.
نمونه ای از همراهی فعالان اقتصادی با مردم در بحران های جامعه
احتشام افزود: این اقلام شامل هزار و ۴۰۰ عدد ست حفاظت فردی، دو هزار و ۸۰۰ عدد لباس یکبار مصرف گان، هزار و ۱۲۰ عدد لباس یکبار مصرف اورال، هزار و ۲۶۰ عدد شیلد محافظ صورت و۳۱۵ عدد کلاه تمام فیلتر است.
وی با بیان اینکه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار