اعتمادآنلاین|  محمدجواد ایروانی، معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری، امروز در همایش هم اندیشی سالانه نهادهای ذیل دفتر رهبری گفت: در مورد FATF برخی از روزنامه های داخلی حرف هایی می زنند که برخلاف امنیت ملی است که نشان می دهد یا در مورد این مسأله مطالعه نکرده اند و یا اینکه مطالب را خوب ترجمه نمی کنند و مطالب اشتباهی به افکار عمومی می گویند.
ایروانی همچنین گفت: ما منتظریم ببینیم کارگروه ویژه اقدام مالی موسوم به FATF راجع به رئیس جمهور آمریکا که از این قضیه سوءاستفاده کرده و تأمین مالی تروریسم انجام داده و با بودجه دولت آمریکا سردار سلیمانی را به شهادت رسانده است چه می کند.
وی گفت: منابع مالی در جهت حرکت ضدانسانی و تروریسم و حرکت ضد بین المللی توسط رئیس جمهور آمریکا چگونه تهیه شده و آیا این کار باعث افزایش ریسک سیستماتیک در آمریکا می شود یا نه؟ حتی اگر ابعاد انسانی آن را هم در نظر نگیریم ابعاد تأمین مالی تروریسم با بودجه دولتی چه می شود؟
وزیر اسبق امور اقتصادی همچنین با بیان اینکه کارهای ویژه ای با ابتکار نهادهای زیرمجموعه دفتر رهبری انجام می شود، گفت: اینها باید در جهت تحقق آرمان ها و اقتصاد مقاومتی ایفای نقش کنند. در مورد تحریم و مقابله با تحریم ها نهادهای انقلابی کارهای عجیب و غریب انجام دادند که نمی توانیم آنها را بازگو کنیم. 
ایروانی گفت: دشمن با اعمال تحریم منتظر بود صنعت فولاد ایران زمین بخورد و به آنها سجده کند اما الان وضعیت صنعت فولاد ببینید چقدر خوب است و بخش های کلیدی که در انحصار دو جا بود آنها مترصد بودند با تحریم به زمین بخورند اما با همکاری نهادها توانستند سر پا بمانند. 
وی همچنین گفت: بخش خصوصی هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار