رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی از انهدام باند حرفه ای سارقان منزل خبر داد و گفت: در این رابطه ۲ مالخر و ۲ سارق منزل شناسایی و بازداشت شدند.
به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" در تشریح این خبر گفت: دوازدهم اردیبهشت ماه یکی از اتباع کشور افغانستان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام می دارد ۲ نفر مرد وارد منزلش شده و پس از تهدید با سلاح سرد اقدام به سرقت یک فقره دسته چک، پول نقد و مقداری دلار کرده و متواری شده اند که با حضور گشت کلانتری ۱۱۴ غیاثی شکایت شاکی اخذ و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی واصل می گردد .
کنجوریان افزود : در روند تحقیقات مشخص گردید که تعداد چهار فقره از چکهای مسروقه به بانک ارایه شده است که با هماهنگی مقام قضایی آورنده چکها به هویت امیر ۲۹ ساله دستگیر و اظهار می دارد چک های مسرقه را از خانمی به هویت سیما اهل و ساکن شهر قدس دریافت کرده است که متعاقباً کارآگاهان به شهر قدس اعزام و سیما ۲۶ ساله را دستگیر می نمایند .
وی در ادامه گفت : سیما پس از انتقال به پایگاه ششم پلیس آگاهی در تحقیقات مقدماتی مدعی شد، چکهای مسروقه را از دوستش به نام حمید گرفته است و حمید اکنون به جرم سرقت در زندان می باشد .
این مقام انتظامی بیان داشت : کارآگاهان با استعلام از سامانه پلیس متوجه می شوند حمید دارای هشت فقره سابقه سرقت می باشد و اکنون در زندان در حال تحمل کیفر است که با اخذ دستور قضایی متهم از زندان تحویل و به پلیس آگاهی منتقل می شود .
این مقام انتظامی بیان داشت: حمید وقتی خود را در محاصره ادله متفن کارآگاهان دید به جرم مالخری معترف و اظهار داشت : دسته چک شاکی را در تهران از فردی به هویت صابر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار