دانشجویان دانشگاه هاروارد آمریکا در حمایت از فلسطین، سالن سخنرانی سرکنسول رژیم صهیونیستی در نیویورک را خالی گذاشتند.

به گزارش مشرق،  چهره اشغالگری رژیم صهیونیستی و اقدامات غیرانسانی این رژیم در حق فلسطینیان روز به روز در بین افکار عمومی جهان نمایان تر می شود به گونه ای که واکنش ها علیه صهیونیست ها را بیشتر کرده است.
در تازه ترین حرکت ضدصهیونیستی در آمریکا، «دانی دیان»، سرکنسول رژیم صهیونیستی در شهر نیویورک و سفیر سابق این رژیم در برزیل به هنگام سخنرانی در دانشگاه هاروارد آمریکا هو شد.
این مقام صهیونیست دیروز (چهارشنبه) قصد داشت در مورد قانونی بودن شهرک های صهیونیست نشین در مرزهای ۱۹۶۷ سخنرانی کند که دانشجویان حاضر و شرکت کنندگان در این مراسم، به محض آغاز سخنرانی او، جلسه را ترک کردند.
معترضان و دانشجویان حاضر از هاروارد به دلیل دعوت از یک جنایتکار جنگ انتقاد کرده اند.
دانلود
رژیم صهیونیستی تلاش دارد ساخت این شهرک ها را که از نظر سازمان ملل غیرقانونی و اشغالگری است، قانونی جلوه دهد. با این حال، در سال های اخیر جریانی برای تحریم کالاهای ساخته شده در این شهرک ها در کشورهای اروپایی به راه افتاده است.
برزیل زیر بار تحمیل سفیر حامی شهرک های صهیونیست نرفت
سرکنسول گری رژیم صهیونیستی در نیویورک که خود متولد آرژانتین است و سمت هایی چون سفیر این رژیم در برزیل و رئیس شورای اداری شهرک های صهیوینست نشین کرانه باختری (از ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳) برعهده داشته است، به چهره منفوری در قاره آمریکا تبدیل شده است.
دایان از جمله صهیونیست های افراطی است که خواهان ایجاد شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری و است. او همچنین خواهان سیطره کامل رژیم صهیونیستی بر منطقه الاقصی (قدس) است؛ چرا که به زعم وی، این مسئله باعث افزایش قدرت این رژیم می شود.
او سال ۱۹۷۸ از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار