دبیرکل حزب مستقل واعتدال ایران به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیانیه ای را منتشر کرد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، قدرتعلی حشمتیان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیانیه ای را منتشر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
چهل سال از هجوم ارتش بعث عراق به کشورعزیزمان می گذرد،این تهاجم گسترده ترسیم گر فضایی است که بخش عظیمی از خاک جمهوری اسلامی ایران منجمله خرمشهردرجنوب وقصرسیرین و مهران درغرب کشوردر زیر آماج انواع سلاح های سنگین درنبردی نابرابر به اشغال بعثیان درآمدوخون جوانان زیادی از ایران زمین بر زمین ریخته شد.
اما اقتدار و شخصیت دینی و بی بدیل حضرت امام خمینی (ره)، آن چنان موجی از حضور مردم ایران در جبهه های حق علیه باطل خلق کرد، که شگفتی جهانیان را برانگیخت.
پس ازچهل سال ازاین دفاع مقدس، بار دیگر جهان غرب و در رأس آن آمریکای جهان خوار با دسیسه های مختلف از جمله تحریم های فلج کننده اقتصادی همراه با پشتوانه رسانه ای خود با ایجاد انحراف در افکار عمومی و طرح موضوعات بی حاصل و بی فایده ، فشار و بدبینی را در بین مرد بصیر و شجاع ایران اسلامی ایجاد نموده و متآسفانه برخی مدیران نالایق هم با ساده لوحی باعث شده اند تا فشار اقتصادی برمردم موجب دلسردی اکثریت شوند که نتیجه آنرا درمشارکت حداقلی انتخابات مرحله اول ودوم مجلس یازدهم شاهدبودیم.
اکنون با وضعیت موجود کرونایی کشور، از همه مسئولین کشور انتظار می رود. همان طور که مردم شجاع ، بصیر و ولایت مدار ایران عزیز همراه با رهبری مقتدر و شجاع خود ، در برابر دشمن قدار ایستاده اند ، آنان نیز از این صف جانمانده و نه در کلام،بلکه در عمل به این خیل عظیم بپیوندندو باگماردن مدیران لایق وکاردان درمناسب حساس، درمورد رفع تنگناها ومشکلات اقتصادی موجودگامهای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار