گوگل چندی پیش اندروید ۱۱ را برای تلویزیون های Android TV معرفی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اندروید تی وی همان سیستم عامل اندروید است؛ که روی تلویزیون های هوشمند نصب می شود و اپلیکیشن هایی که توسط برنامه نویسان برای گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی نوشته شده اند را به خوبی و با همان کیفیت روی تلویزیون نمایش می دهد.
بیشتر مردم از این دستگاه برای دیدن ویدیو های نتفیکس و یوتیوب (Netflix یا YouTube) استفاده می کنند، اما اندروید تی وی توانایی بازی و کار با تعدادی از کنترل کننده ها را هم دارد.
بهبود عملکرد و افزایش امنیت حریم شخصی از ویژگی های جدیدی است که به طور خاص برای تلویزیون های اندرویدی توسعه داده شده است. گوگل در میان این بهبودها به مدیریت حافظه ، مجوزهای یکبار مصرف و پشتیبانی از حالت خودکار تنظیم نور و رمزگشایی رسانه اشاره کرده است. از آنجا که بازی به یک قسمت عمده از صنعت سرگرمی تبدیل شده است ، گوگل پشتیبانی از گیم پد گسترده را نیز برای Android TV معرفی می کند.
همچنین، حالت نصب در حالت خاموش برای بروزرسانی های سیستم، اعلان های عدم فعالیت و کلید های پیکربندی با قابلیت نصب OEM در به روزرسانی آینده Android ۱۱ برای Android TV گنجانده شده است. همه این ها و موارد دیگر باید به کاربران کنترل بیشتری بر عملکرد تلویزیون بدهند. به گفته گوگل، شرکای تجاری OEM Android TV باید طی ماه های آینده اندروید ۱۱ را منتشر و آن را ارتقا دهند، گفتنی است عرضه این سیستم عامل هنوز آغاز نشده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار