دلار بعد از گذراندن بدترین ماه خود از جولای با اندکی جهش تحت فشار بود، در حالی که سرمایه گذاران روی تخفیف پولی بیشتر ایالات متحده حساب کرده اند.

به نقل از رویترز، روز سه شنبه، دلارهای حساس به ریسک استرالیا و نیوزیلند برخی از ضررهای روز دوشنبه را جبران کردند، هر یک تقریباً ۰.۲ درصد افزایش یافت، اگرچه هر دو دقیقاً در زیر اوج های یک روز قبل باقی ماندند. یورو ۰.۱ درصد افزایش یافت در ۱.۲۰ دلار، در حالی که استرلینگ دربرابر دلار سود خود را حفظ کرد در حالی که معامله گران امیدوار به توافق تجاری برگزیت قبل از پایان سال بودند.
خوش بینی در مورد نوید آزمایش های واکسن باعث خرید ارزهای پرخطر و دارایی های با بازده بالاتر در خارج از ایالات متحده می شود. حتی نگرانی در مورد افزایش موارد ابتلای ویروس کرونا نیز حمایت چندانی از دلار نکرده است، زیرا گمانه زنی ها مبنی بر اینکه فدرال رزرو ممکن است برای حمایت از اقتصاد در طول زمستان سخت پیش از اینکه واکسیناسیون بتواند روند شیوع همه گیری را قطع کند، افزایش یافت.
به گفته یک استراتژیست، یک دیدگاه کلی وجود دارد که در جلسه دسامبر چیزی وجود خواهد داشت، با توجه به اینکه در چند ماه گذشته هیچ توسعه مالی واقعی وجود نداشت است. بانک فدرال رزرو برای تعیین سیاست در ۱۵ و ۱۶ دسامبر تشکیل جلسه می دهد، هر چند قبل از آن در روزهای سه شنبه و چهارشنبه جروم پاول، رییس فدرال رزرو در کنگره حاضر می شود و اظهارات وی برای مشاهده سرنخ های بعدی از نزدیک تحت نظر قرار می گیرد.
سیاست گذاران در حالی جمع می شوند که مقامات دو واکسن موثر را که توسط فایزر و مدرنا برای توزیع تولید شده اند، تصویب می کنند، اما با افزایش موارد ابتلای ویروس، بهبود اقتصادی ایالات متحده با فشار بیشتری روبرو می شود.
رابرت کاپلان، رییس بانک فدرال دالاس، روز دوشنبه گفت ماه های دشواری در پیش است. ما در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار