تلویزیون ردمی اسمارت تی وی مکس با وجود برخورداری از اکثر امکانات تلویزیون های هوشمند، با قیمتی کمتر از ۳،۰۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

گسترش بیماری کرونا سبب شده است بسیاری از علاقه مندان به تماشای فیلم در سینما از تفریحشان محروم شوند. دراین میان، شیائومی محصولی معرفی کرده است که علاقه مندان بتوانند سینما را به خانه ببرند.  تلویزیون ردمی اسمارت تی وی مکس غولی ۹۸ اینچی است که جدیدترین فناوری های روز را با قیمتی نسبتا مقرون به صرفه ارائه می دهد. محصول جدید شیائومی به قدری بزرگ است که در صفحه ی توضیحات، به ابعاد در و راهروی مناسب برای آوردن تلویزیون به خانه مشتری اشاره شده است.
محصول جدید شیائومی از پنل LCD استفاده می کند و رزولوشن 4K به همراه نرخ نوسازی ۶۰ هرتزی را به کاربران ارائه می دهد. پنل این تلویزیون ۸۵ درصد از فضای رنگ های NTSC را پوشش می دهد و امکان استفاده از قابلیت HDR نیز در نظر گرفته شده است.
استفاده از موتور تصویر نسل نهمی و برخورداری از ۲۰ تکنولوژی افزایش کیفیت تصاویر ازجمله قابلیت درون یابی حرکتی باعث شده است ارزش خرید تلویزیون ردمی اسمارت تی وی مکس افزایش یابد. قابلیت درون یابی حرکتی باعث می شود میان فریم های کلیدی، فریم های مصنوعی تولید شود تا انیمیشن ها و تصاویر به صورت روان تری پخش شوند. از این قابلیت در حالت صحنه آهسته نیز استفاده می شود تا کیفیت خروجی افزایش یابد.
برای خروجی صوتی از چهار بلندگو استفاده شده است و از تکنولوژی های دالبی و رمزگشایی DTS نیز پشتیبانی می شود. به منظور اتصال دستگاه های مختلف به تلویزیون جدید شیائومی، سه درگاه HDMI به همراه یک ورودی ARC در نظر گرفته شده است و در پنل پشتی، می توان یک خروجی S/PDIF نیز یافت. با این حساب، می توانید سیستم صوتی نیز به تلویزیون ردمی اسمارت تی وی مکس متصل کنید.
در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار