سایت بدون – فیلم «بتمن» به عنوان جدیدترین فیلم این شخصیت دوست داشتنی با بازیگر و کارگردانی جدید از راه می رسد. شاید در نگاه نخست این فرض مطرح شود که اطلاعات زیادی درباره این فیلم وجود ندارد اما جزییات قابل توجهی درباره فیلم «بتمن» منتشر شده است.
وقتی در سال ۲۰۰۸ استودیوی مارول تصمیم گرفت تا کتاب های مصور و کمیک بوک های انتشارات مارول را به فیلم های سینمایی سازمان یافته تبدیل کند، هیچکس تصور نمی کرد همکاری آن ها با دیزنی اقتصاد سینما را برای همیشه تغییر دهد. فیلم های دنیای سینمایی مارول انقلاب بزرگی در صنعت سینما بودند و بسیاری از رکوردهای مالی را جابه جا کردند. در دوازده سال گذشته، بیست و سه فیلم سینمایی براساس کمیک بوک های مارول ساخته شد و درآمدی بیشتر از بیست و دو میلیارد و ششصد میلیون دلار را به همراه داشت.
استودیوی برادران وارنر و انتشارات دی سی به عنوان جدی ترین رقیب دیزنی و مارول که تاثیرگذاری و محبوبیت فیلم های حریف قدرتمند را نظاره می کردند، تصمیم گرفتند سیاست مشابهی را اتخاذ کنند. بنابراین دنیای سینمایی گسترش یافته دی سی براساس کتاب های مصور این انتشارات از راه رسید و فیلم «مردی از جنس فولاد» با هنرنمایی هنری کویل در نقش سوپرمن و با کارگردانی زک اسنایدر ساخته شد. یکی از تهیه کنندگان این فیلم کریستوفر نولان، کارگردان محبوب سه گانه «شوالیه تاریکی» بود. «مردی از جنس فولاد» در سال ۲۰۱۳ اکران شد و بیشتر از ۶۶۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.
اما موفقیت فیلم «مردی از جنس فولاد» دلیل قانع کننده ای برای موفقیت سایر فیلم های دنیای سینمایی گسترش یافته دی سی نبود. عجله ای که کارگردانان فیلم های دی سی برای روایت داستان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار