بخت «عروس تاریکی» از شنبه باز می شود/ «از یادها رفته» ادامه پیدا می کند؟

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴
سریال جدید محمود معظمی که قرار بود هفدهم به آنتن برسد به دلیل مراحل فنی در صف انتظار قرار گرفت و روز شنبه بخت «عروس تاریکی» باز می شود.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، سریال های ماه مبارک رمضان به ایستگاه پایانی رسیدند؛ حسین کرمی رئیس سیمافیلم در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که سه سریال تلویزیونی «برادر جان»، «دلدار» و «از یادها رفته» را تصمیم ندارند ادامه بدهند. با این نکته مسئول اصلی سریال سازی در تلویزیون قرار نیست هرکدام از سریال های امسالِ رمضانِ تلویزیون فاز دومی داشته باشند.
اما برخی از عوامل سریال «از یادها رفته» در گفت وگوهایی شائبه هایی را مبنی بر ادامه این سریال مطرح کرده اند. تاکنون 25 قسمت این سریال روی آنتن رفته و البته پیش از آن تهیه کننده اش اعلام کرده 50 قسمتی است، آیا بخش های دیگر آن در قالب فاز دیگری روی آنتن می رود؟
ادامه «از یادها رفته» ماجرایی شد
پاسخ این سوال را رئیس سیمافیلم در گفتگو با تسنیم داد؛ کرمی تصریح کرد: « این که گفتند هزینه ای که برای این سریال شد یک ششم سریال «معمای شاه» هم نبوده است یا چرا اجحاف شده 50 قسمت بوده و به 25 قسمت تبدیل شده است؟! وقتی یک سریالی ایده پردازی و نوشته می شود امکان دارد ده ها قسمت و چندین فصل برای آن پیش بینی شود ولی در زمان نظارت یک بخش از این بخش ها انتخاب شود. «از یادها رفته» بیشتر از 25 قسمتی که روی آنتن رفت، بود. خود ما به جهت اینکه فصول مختلفی پیدا می کرد گفتیم در همین محدوده کفایت می کند.»
امیرحسین آشتیانی پور مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک هم در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر ادامه این سریال در فازهای دیگر، خاطرنشان کرد: "فعلاً تصمیمی برای ادامه اش نیست."
«عروس تاریکی» بالاخره به آنتن رسید
«عروس تاریکی» سریال جدید ...

سرخط اخبار