ایسنا نوشت: فریدون جیرانی که قرار است به زودی کتابی در مورد بازیگری در سینما و نسل های مختلف بازیگری منتشر کند، معتقد است: جریان اصلی در سینمای ایران، همیشه مورد انتقاد بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، فریدون جیرانی درباره اینکه چرا کسی مثل محمدرضا گلزار هر کاری که می کند عده ای از او انتقاد می کنند، گفت: سینمای جذاب و جریان اصلی در ایران، همیشه مورد انتقاد بوده است. بنابراین چهره های معروف همیشه مورد انتقاد قرار می گرفتند و نباید ناراحت شوند. مهم تماشاچی و مردم هستند. مهم این نیست که منی که در یک گوشه نشستم، انتقاد می کنم. البته که مردم و تماشاچیان نیز از بازیگران خواسته هایی مانند چه کارهایی بازی کنند که بهتر از کار قبلی شان باشد، موقعیتشان را حفظ و نقش های خوب بازی کنند، دارند. اما مهم مردم هستند که بتوانند با بازیگر ارتباط برقرار کنند.
وی که شامگاه ۲۰ آذر ماه مهمان فرش قرمز برنامه «پشت صحنه» رادیو تهران بود در ادامه گفت: این مهم بودن را باید همیشه مدنظر داشته باشیم چه در گذشته و چه در حال. بازیگران پول ساز همیشه مورد انتقاد هستند. چون فیلم هایشان فیلم های خاصی است و جریان اصلی هم که معمولاً در سینمای ایران به سینمای عامه پسند تلقی می شود، همیشه مورد انتقاد بوده و هنوز مورد انتقاد است. در حالی که اصل اقتصاد سینمای ایران از جریان اصلی است که به اقتصاد، تماشاچی و گیشه مربوط است و پولش را از طریق فروش فیلم در گیشه و الان سایت ها و جاهای دیگر در می آورد.
مصطفی امامی مجری برنامه به مجموعه فیلم های «ستاره ها»ی جیرانی اشاره کرد و جیرانی در پاسخ درباره سرنوشت سلبریتی ها گفت: واژه سلبریتی محصول دوران امروز است و دوران قدیم این واژه ها را به کار نمی بردند و بازیگران مشکلات دیگری هم داشتند. به ویژه بازیگران زن در سینمای ایران معمولاً سرنوشت تلخی داشتند. من یک کتاب در مورد بازیگری در سینما و نسل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار