نوشین جعفری کیست و چرا اهالی سینما از بازداشت او به وحشت افتاده اند؟ +تصاویر

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰
سلبریتی ها رابطه بسیار تنگاتنگی با تروریست ها و عناصر سازمان های معارض کشور دارند و افشای این حلقه برای شناخت جامعی از چهره های مشهور سینما و تلویزیون راهگشاست.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق - برخی از هتاکی های اخیر در فضای مجازی یا رسانه های مکتوب، توسط خبرنگاران و رویکرد اهانت آمیزشان به ساحات مقدس، شکل سازمان یافته و تا حدود زیادی ساختار پیوسته ای به خود گرفته است. نوشین جعفری عکاس مشهور سینما، پس از امیرحسین میراسماعیلی و « پویان خوشحال » سومین موردی است که در فضای مجازی، آگاهانه، اقدام به انتشار عبارات هتاکانه درباره ساحت مقدس امامان معصوم (علیهم السلام) می کند.
آنچه گذشت...
۱- یکم اردیبهشت ۱۳۹۷ امیرحسین میراسماعیلی روزنامه نگار اصلاح طلب روزنامه جهان صنعت با انتشار پستی توئیتری به ساحت مقدس امام هشتم اهانت کرد. این روزنامه نگار که پیش از این نیز به دلیل انتشار مطالبی مشابه، خبرساز شده بود این بار پا را فراتر گذاشت و به طور مستقیم امام رضا (ع) را با آگاهی از ارادتی که مردم ایران و شیعیان و حتی پیروان مذاهب دیگر به ایشان دارند خطاب قرار داد و در توئیت خود مطالب هتکانه ای را درج کرد.
۲- ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۷ روزنامه « ابتکار » در گزارشی را با عنوان «بیماری در کمین زائران بی ملاحظه» با نام «پویان خوشحال» منتشر کرد و از آسیب های بهداشتی که در ایام اربعین در کمین زائران شهر کربلا است مطالبی را به نگارش درآورد. در بخشی از این گزارش نویسنده به جای استفاده از عبارت «شهادت امام حسین (ع)» از عبارت «درگذشت امام حسین (ع)» استفاده کرد. بررسی ها نشان می داد «پویان خوشحال» در صفحه فضای مجازی خود نیز چندین بار به ساحت ائمه هدی (ع) توهین و جسارت کرده و این موضوع باعث جریحه دار شدن احساسات عمومی شده بود.
۳- نوشین جعفری ، عکاس سینما و تئاتر در ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ توسط ضابطان قضایی بازداشت شد. شنیده ...

سرخط اخبار