مدیریت باشگاه به تعهد خودش عمل نمی کند/ تنها برای دیدن اشک شوق و برق چشمان شما در زمین حاضر می شویم

دریافت خبر : یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶
مدیریت باشگاه به تعهد خودش عمل نمی کند/ تنها برای دیدن اشک شوق و برق چشمان شما در زمین حاضر می شویم

اعتمادآنلاین| بازیکنان پرسپولیس امروز در یک پست اینستاگرامی مشترک که خطاب به هواداران این باشگاه نوشته شده اعتراض خود را نسبت به شرایط این روزهای پرسپولیس و بدقولی های مدیریت این باشگاه اعلام کردند.
آنها در این پست اعلام کرده اند که کادرفنی، بازیکنان، کادر پزشکی و تدارکات این باشگاه تنها برای شادی دلی هواداران و سربلندی نام پرسپولیس در میادین داخلی و خارجی حاضر می شوند.
«هواداران عزیز،خونگرم و عاشق پرسپولیس سلام
ما بازیکنان،کادر فنی،پزشکی،تدارکات باشگاه بزرگ پرسپولیس بنا به تعهدی که به باشگاه و شما هواداران دادیم،به شوق شاد کردن دل شما هواداران ارتش سرخ و برافراشتن نام پرسپولیس با همه وجود برای پیراهن مقدس پرسپولیس در میادین داخلی و بین المللی وارد میدان می شویم و می جنگیم.اما از آنجایی که شما را محرم خود می دانیم و اعتقاد داریم به همراه هواداران باشگاه جزئی از یک خانواده بزرگ هستیم لازم دانستیم مطلبی را عنوان کنیم. 
حالا که به اواخر فصل نزدیک می شویم و نود درصد فصل سپری شده و با دعای خیر شما عزیزان توانستیم موفقیت هایی حاصل کنیم ، تمایل داریم به صورت شفاف اعلام کنیم علیرغم درآمد زایی که از لیگ قهرمانان، اسپانسرها و سایر منابع مالی انجام می شود.
شما عزیزان بی گمان اطلاع دارید که فوتبال حرفه ی ماست و تنها راه درآمد ما برای خود و خانواده همین دریافتی هایی است که طبق قرارداد به ما تعلق می گیرد. ما بازیکنان،کادر فنی،پزشکی و تدارکات تیم انتظار داریم همانگونه که به تعهد خود در قبال قرارداد خود عمل کردیم، تعهدات طرف مقابل نیز عملی شود. 
بدیهی است این درددل صرفاً برای شفاف سازی محضر شما خوبان عرضه می گردد و ما همچنان برای دیدن ...

[ مشاهده متن کامل مدیریت باشگاه به تعهد خودش عمل نمی کند/ تنها برای دیدن اشک شوق و برق چشمان شما در زمین حاضر می شویم اعتماد آنلاین ]