ال کلاسیکو را دربی نکنید/ مدیر رسانه ای؟ نه ممنون!

فارس نیوز اصفهان چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳
درحالی باید کمتر از 8 روز دیگر شاهد ال کلاسیکو ایرانی دیگری باشیم که مصاحبه ها و اظهارنظرها به جای کری خوانی فقط درحال ایجاد تنش میان هواداران است و مشخص نیست نقش مدیران رسانه ای در تیم ها چیست که بازیکنان هرچه دلشان می خواهد می گویند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، با اتمام لیگ برتر اکنون همه منتظر مشخص شدن تکلیف قهرمان جام حذفی هستند تا ببینند از بین تیم های سپاهان، پرسپولیس و یا حتی داماش گیلان کدامیک این افتخار را کسب می کند.
جامی که داماش دسته دومی یک پای فینالش است و یک پای دیگرش باید از سپاهان و پرسپولیس راهی دیدار نهایی شود؛ دیداری که حواشی مربوط به آن از چند هفته پیش و از دیدار مستقیم سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی آغاز و از همان جا مطرح شد که بازی نیمه نهایی جام حذفی میدان انتقام گیری داخل و خارج زمین خواهد بود.
از مصاحبه های پس از دیدار دو تیم در آزادی که بگذریم، به مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از برد تشریفاتیشان مقابل السد در شب گذشته می رسیم که اکثر بازیکنان پرسپولیس در مورد این دیدار حساس اظهار نظر کردند.
شجاع خلیل زاده که سابقه حضور در سپاهان را هم دارد، یکی از جنجالی ترین مصاحبه ها را انجام داده و می گوید هواداران سپاهان فقط فحش می دهند و ترقه پرتاب می کنند! همان هوادارانی که هر بازیکنی از سپاهان جدا شد، فصل بعد در اصفهان مورد تشویقش قرار دادند و این را می توان از بازیکنان سرشناسی همچون خسرو حیدری، احسان حاج صفی، مهدی رحمتی، مهدی کریمیان، سیدجلال حسینی و ... دیگر بازیکنان سؤال کرد.
رفاقت دیرینه سپاهانی ها و تراکتوری ها
همان هوادارانی که همیشه فرش قرمزشان برای همتایان تبریزی پهن است و روز قبل از دیدار دو تیم در اصفهان و تبریز کانال های هواداری پر می شود از مهمانی ها و میزبانی هواداران دو تیم از یکدیگر و یا همان هوادارانی که ذوب آهن رقیب سنتی و همشهری خود را در مسابقات آسیایی تنها نمی گذارند و از این تیم حمایت می کنند.
...

سرخط اخبار