واکنش فدراسیون کشتی به اظهارات اخیر درباره «تختی»

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴
ساعت24-فدراسیون کشتی در بیانیه ای برخی اظهارنظرها در یکی از برنامه های تلویزیونی در مورد جهان پهلوان تختی را خارج از چارچوب اخلاق دانست و خواستار دخالت مدیران ارشد رسانه ملی برای پایان دادن به این بی انصافی ها در خصوص بزرگ مرد کشتی کشور شد.

در این بیانیه آمده است:
متأسفانه در برنامه تلویزیونی اختیاریه از شبکه پنج سیما با تهیه کنندگی و اجرای آقای سید مرتضی فاطمی شاهد ورود به حریم خصوصی و زندگی شخصی جهان پهلوان غلامرضا تختی و بی اخلاقی ها و ناجوانمردی ها در حق این بزرگمرد کشتی ایران و جهان هستیم. این امر متأسفانه با اصرارهای خارج از قاعده مجری و استفاده از افرادی که کمترین شناخت را از جهان پهلوان تختی داشته اند صورت می گیرد که نشان از برنامه ای مشخصی برای تخریب چهره مردمی تختی است.
فدراسیون کشتی پس از اظهار نظرهای آقای جمشید مشایخی پیشکسوت محترم عرصه سینما و تلویزیون به دلیل جایگاه کسوت ایشان ورودی به موضوع نکرد و سیل علاقمندان به کشتی در فضای مجازی و حقیقی ارادت خود را به غلامرضا تختی نشان دادند، اما ظاهرا مجری و تهیه کننده برنامه اختیاریه همچنان قصد دارد پا را از گلیم خود فراتر گذاشته و با یک کار غیر حرفه ای و غیر اخلاقی اینبار از زبان خسرو معتضد تاریخدان مطالب خود را در مورد حریم خصوصی و زندگی شخصی جهان پهلوان تختی تکرار کرد.
آقایان مسئول در رسانه ملی از شما تقاضا می کنیم به مدیران شبکه پنج سیما و تهیه کننده و ...

[ مشاهده متن کامل واکنش فدراسیون کشتی به اظهارات اخیر درباره «تختی» ساعت 24 ]