مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از خروج تایر خودرو های سواری از شمول قیمت گذاری خبر داد.

آنچه دیگران می خوانند: عکس لورفته مهناز افشار در باشگاه بدنسازی +تصاویر جنجالی سلفی جنجالی سارا و نیکا درکنارهم +تصاویر دیده نشده معرفی خانم برای صیغه موقت به همراه مکان و آلبوم+عکس قیمت سکه ونیم سکه امروز ۱۳۹۹/۰۹/۰۶| ربع سکه گران شد ریزش شدید قیمت خودرو؛ خودرو چقدر ارزان شد؟ قیمت واقعی مرغ اعلام شد +جزئیات
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت- ضمن تاکید بر اینکه خروج تایر خودرو های سواری از شمول قیمت گذاری و واگذاری نرخ گذاری این کالا توسط واحد های تولیدی سبب کاهش فاصله قیمت ها در بازار شده است، گفت: با توجه به اختلاف ۱۰۰ درصدی قیمت بازار و مصوب لاستیک سواری که این افزایش نه نصیب تولیدکنندگان و نه واردکنندگان می شد، کارگروه تنظیم بازار تصمیم گرفت که لاستیک سواری از شمول قیمت گذاری با رعایت ضوابط قیمت گذاری خارج شود.
مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت خارج شدن لاستیک سواری از شمول قیمت گذاری و واگذاری نرخ گذاری این کالا توسط واحد های تولیدی را عامل کاهش اختلاف قیمت بازار آزاد، اعلام کرد.
اواخر آبان ماه بود که پس چند هفته بحث بر سر افزایش قیمت کارخانه ای تایر خودرو های سواری بر اساس قیمت تمام شده و متناسب با سود مجاز، نهایتا مصوبه افزایش قیمت ابلاغ و اجرایی شد و قیمت گذاری به واحد های تولیدکننده و البته تحت نظارت سازمان حمایت واگذار شد.
با توجه به تغییرات نرخ ارز از ابتدای امسال، تولیدگان لاستیک و فعالان این حوزه معتقد بودند که تولید دیگر با قیمت های قبلی صرفه اقتصادی ندارد، بنابراین اتحادیه تولیدکنندگان تایر برای افزایش قیمت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار