بوشهر - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: با فعال شدن کارگاه ها و کارخانه های تولید ملزومات مورد نیاز مردم و مراکز درمانی تاکنون ۴۷۲ هزار ماسک در این استان تولید و توزیع شده است.

سعید زرین فر روز پنجشنبه در این رابطه افزود: از این تعداد ماسک تولیدی ۳۵هزار و ۷۳۰ عدد ماسک آن N۹۵ و در اختیار مراکز درمانی استان بوشهر قرار گرفته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهراضافه کرد: همچنین تاکنون ۱۴۳ هزار عدد ژل و محلول ضد عفونی کننده در این استان تولید و در اختیار مردم قرار گرفته است.
وی یادآور شد: تاکنون یک هزار و ۱۱۵ دستکش واینیل و بیش از ۷۰ هزار دستکش لاتکس و بیمارستانی تولید و توزیع شده است .
معاون استاندار بوشهر افزود: همچنین افزون براین تولید ۲۴۷هزار جفت دستکش یکبار مصرف را از دیگر برنامه های ستاد استانی مقابله با کرونا در استان است.
زرین فر با اشاره به خدمات فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی در راستای کمک به مقابله با ویروس کرونا افزود: فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی بوشهر کالاها و تجهیزات مورد نیاز جامعه در مقابله با ویروس کرونا را از خارج وارد و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دادند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: ۲۹۰ کارتن ۲۴ تایی ژل ۵۰۰ میلی لیتری به ارزش افزون بر ۲.۵ میلیارد ریال وارد استان شده است.
زرین فر اضافه کرد: همچنین فعالان اقتصادی بوشهر ۲ هزار دست لباس مخصوص پزشکان و پرستاران به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال را تامین و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دادند.
وی تامین ۲۰ هزار ماسک N۹۵، تب سنج لیزری، ۲ هزار ست استریل، ۱۰۰ هزار دستکش لاتکس، ۲ هزار عینک بیمارستانی، ۲ هزار شیلد صورت، ۱۰۰ اکسیمتر و دیگر لوازم پزشکی را از دیگر خدمات اتاق بازرگانی بوشهر در مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد.
زرین فر گفت: فعالان اقتصادی بوشهر علاوه بر تامین تجهیزات درمانی، سرمایه در گردش کارگاه های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار