ایران در پایان بازی، ۷۳ امتیاز از اسپک، ۱۰ امتیاز از دفاع روی تور، ۸ پوئن سرویس و ۲۳ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد و در مقابل ایتالیا نیز ۸۲ امتیاز از اسپک، ۸ امتیاز از دفاع روی تور، ۹ پوئن سرویس و ۲۳ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران کسب کرد. در پایان این بازی، میلاد عبادی پور ۲۳ و پوریا فیاضی ۱۶ امتیاز برای ایران کسب کردند.

تیم ملی والیبال ایران در دهمین بازی خود از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، مقابل تیم پرافتخار ایتالیا به میدان رفت و در حالیکه می توانست فاتح سه بر صفر مسابقه باشد، در نهایت بازی را ۳ بر ۲ واگذار کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی والیبال ایران صبح امروز (دوشنبه) ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۸، در دهمین بازی خود از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، به مصاف تیم ملی ایتالیا با ترکیبی متشکل از جوان های لاجوردی پوشان رفت؛ تیمی که در جدول رده بندی همسایه ایران بود.
ترکیب ایران با سرمربیگری ایگور کولاکوویچ: امیر غفور، سعید معروف (کاپیتان)، میلاد عبادی پور، علی اصغر مجرد، علی شفیعی، امیرحسین اسفندیار و محمدرضا موذن (لیبرو) بازی را آغاز کرد.
ست نخست؛ 27 بر 25 به سود ایران
ایتالیایی ها بازی را خیلی خوب شروع کردند و در امتیاز 8 بر 4 به سود آنها هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند، اما در ادامه با سرویس های خوب سعید معروف بازی در امتیاز 8 به تساوی رسید. سرویس خوب علی شفیعی و دفاع خوب بازیکنان ایران نتیجه بازی را 12 بر 10 به سود ایران کرد تا بلنجینی، سرمربی ایتالیا تقاضای وقت استراحت کند. در امتیاز 16 بر 15 به سود ایتالیا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 27 بر 25 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.
ست دوم؛ 29 بر 27 به سود ایران
ایران ست دوم را با سرویس های میلاد عبادی پور خوب شروع کرد و توانست از حریف پیش بیفتد. در امتیاز 8 بر 6 به سود ایران، هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. امتیاز 16 بر 15 به سود ایران موجب شد تا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. ایتالیایی ها در امتیاز 19 بر 18 از ایران پیش افتادند تا کولاکوویچ ...

سرخط اخبار