سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: برایمان سخت بود که پنالتی برگردد اما چون عدالت از همه چیز مهم تر بود راضی هستیم.

به گزارش خبرنگار از ،مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پس از کسب یک امتیاز برابر ذوب آهن گفت: بازی بسیار فیزیکی بود و هر دو تیم برای کسب سه امتیاز وارد زمین شدند. تیم ما بهتر شروع کرد به گل هم رسیدیم، اما به خاطر عدم تمرکز خیلی زود گل مساوی را دریافت کردیم در ادامه توانستیم خیلی خوب بازی را اداره کنیم و موقعیت آنچنانی به تیم ذوب آهن ندادیم، اما مهم ترین مسئله رعایت عدالت بود که در نهایت اجرا شد.
تارتار درخصوص صحنه جنجالی پنالتی و تصمیم داور اظهار کرد: از حسین پورامینی به خاطر صداقتش تشکر می کنم. همچنین به خاطر شجاعت و جسارت تیم داوری به آن ها تبریک می گویم، زیرا با برگرداندن پنالتی حق ذوب آهن را تضعیف نکردند.
او در ادامه با اشاره به رخ ندادن پنالتی گفت:، چون داور چهارم درخصوص صحنه پنالتی به داور وسط مشورت داد عصبانی شدم چرا که خیلی از صحنه دور بود، اما چون صحنه بازی را مشاهده کرده بودند و پنالتی رخ نداده بود راضی هستیم. برایمان خیلی سخت بود که پنالتی مان برگردد، ولی در نهایت از این که عدالت اجرا شد خوشحالیم. بعد از بازی نیز از گروه داوری و خصوصا داور چهارم به دلیل اعتراض معذرت خواهی و تشکر کردم. فکر می کردیم که در آن صحنه برخورد اتفاق افتاده پنالتی باشد.
سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره الزام وجود سیستم VAR در فوتبال ایران عنوان کرد: از روزی که VAR به فوتبال جهان اضافه شد به خاطر اجرای عدالت اصرار دارم که از آن در فوتبال ایران استفاده کنند چرا که خیلی سخت است یک مجموعه با تمام وجود برای موفقیت تیم و هدف هایشان وقت می گذارند، اما با یک سوت اشتباه تمام آن هدف گذاری ها از بین می رود.
وی در ادامه گفت: برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار