معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در جمع خیرین سلامت کاشان گفت: ۴۱ پروژه نیمه تمام در کشور داریم که متاسفانه ردیف بودجه ندارند و حتی برنامه ریزی برای واگذاری به بخش خصوصی نشده است.

به گزارش ایسنا، دکتر سیما سادات لاری در جریان سفر استانی به کاشان و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی کاشان، امروز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه در جمع خیرین سلامت منطقه کاشان حضور یافت.
وی در این نشست که در سالن دکتر قریب دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد، افزود: وزارت بهداشت از هر فعالیت خیرین گرامی حمایت می کند و متعهد می شود دو برابر حمایت خیرین، کمک کند.
لاری اظهار امیدواری کرد: امیدواریم احداث خوابگاه خیرساز شروع حرکت خیری در کل کشور باشد تا خیرین گرامی در این مسیر قدم بردارند.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تشکر از خیرین گفت: شهداء و خیرین قابل تعظیم و به رنگ خدا و خدایی هستند.
وی در ادامه ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه تصریح کرد: علیرغم اینکه ویروس کرونا ناشناخته بود و تجربه برای مقابله و پیشگیری از آن کم بود ولی کاشان توانست بیماری را کنترل کند.
معاون وزیر، کنترل این بیماری را در کاشان مرهون تلاش و همدلی پرسنل حوزه سلامت، خیرین، مردم و ارگان ها و سازمان ها دانست و اظهار داشت: متاسفانه استان قم درحال حاضر شرایط خوبی در این راستا ندارد و بعضی از استان ها ترس از موج سوم هست، قطعا با این همدلی می توان بیماری را کنترل کرد.
دکتر لاری، ضمن تقدیم پیام تشکر و خداقوت از جانب وزیر بهداشت، در خصوص شرایط خوابگاهی گفت: ۴۱ پروژه نیمه تمام در کشور داریم که متاسفانه ردیف بودجه ندارند و حتی برنامه ریزی برای واگذاری به بخش خصوصی نشده است.
وی خوابگاه را بهترین محل و بستر برای کارهای فرهنگی عنوان کرد و افزود: خانواده ها با توجه به مشکلات اقتصادی شرایط اجاره خانه برای فرزندان دانشجوی خود ندارند و ترجیح می دهند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار