به گزارش خبرخودرو ، سرپرست اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و فیلتر خودرو  از عدم افزایش قیمت انواع روغن موتور و وضعیت تأمین بازار خبر داد.
خسرو ابراهیمی نیا در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو در خصوص قیمت روغن موتور طی سال جاری اظهار داشت: در سال جاری تاکنون افزایش قیمت روغن موتور نداشته ایم.
وی با بیان اینکه تعیین و اعلام قیمت های جدید بر عهده سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده است، گفت: فروشندگان این صنف در دو بخش عمده فروش و خرده فروش جای می گیرند که به ازای فروش کالا، ملزم به ارائه فاکتور رسمی به خریدار هستند.
ابراهیمی نیا افزود: در یک فاکتور رسمی قیمت کالا، می بایست مشخص باشد. خریداران روغن موتور می توانند شکایات خود مبنی بر مشاهده تغییرات قیمتی را بلافاصله با برقراری تماس با شماره تلفن 124 و یا اعلام به واحد بازرسی اصناف، گزارش دهند.
سرپرست اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و فیلتر خودرو  تاکید کرد: از طریق مبادی ذکر شده، قیمت ها بررسی و نتایج اعلام خواهد شد.
ابراهیمی نیا با بیان اینکه واحدهای صنفی موظف به عرضه کالا مطابق با قیمت های اعلامی سازمان حمایت از مصرف کننده هستند، تصریح کرد: هیچ گونه گرانی روغن موتور مورد پذیرش اتحادیه نیست.
وی گفت: قیمت روغن موتور در فروشگاه ها می بایست در منظر عموم قرار بگیرد و بازرسان اتحادیه نیز همواره وضعیت قیمت ها در فروشگاه های تحت نظارت را رصد می نمایند.
سرپرست اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و فیلتر خودرو در پایان خاطرنشان کرد: تأمین محصولات روغن موتور در بازار به خوبی برقرار است و لاستیک سنگین نیز به میزان کافی حتی مازاد نیاز بازار وجود دارد. در خصوص ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری