استاندار یزد؛

پیرغلامان حسینی ستون های قابل اتکا در برقراری ارتباط بین ملت و دولت

بسیج نیوز چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴
"محمدعلی طالبی" در مراسم افتتاحیه اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی که در شهرستان میبد برگزار شد، اظهار امیدواری کرد: پیرغلامان حسینی ستون های قابل اتکا در برقراری ارتباط بین ملت و دولت باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، در پنجمین روز از بزرگداشت هفته دولت "محمدعلی طالبی" استاندار یزد در مراسم افتتاحیه هفدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی که با حضور "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و مقامات و شخصیت های کشوری و استانی در شهرستان میبد برگزار شد، پیرغلامان حسینی را ستون های قابل اتکا در برقراری ارتباط بین ملت و دولت دانست و اظهار امیدواری کرد که این اجلاس به نقطه عطفی در تبیین جایگاه و نقش اجتماعی پیرغلامان و خادمان حسینی بدل شود.
متن کامل سخنان استاندار یزد در مراسم افتتاحیه هفدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی به شرح زیر است:
با درود و سلام به ارواح مطهر شهدا، روح بلند و ملکوتی امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی و عرض سلام و خیرمقدم خدمت مهمانان گرامی، پیرغلامان حسینی از سراسر ایران عزیز و همچنین مهمانان خارجی شرکت کننده در هفدهمین اجلاس تجلیل از پیرغلامان و خادمین حسینی.
سپاس و تقدیر از همه کسانی که در انتخاب استان یزد برای میزبانی این اجلاس سهیم بودند و فرصت عرض ارادت حسینیه ایران را به خادمان و ناشران فرهنگ والای حسینی ارزانی داشتند به ویژه سپاس از سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و عرض خیرمقدم به جناب آقای دکتر رحمتی رئیس محترم بسیج رسانه ملی و دیگر مدیران و دست اندرکاران این مجموعه.
عرض خیرمقدم به سایر مهمانان، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز یزد، مدیران محترم استان، شهرستان و خادمان حسینی در استان یزد.
پیر در نگاه اول شاید در مقابل جوان قرار گیرد و اشاره به سن و سال افراد داشته باشد اما در نگاهی ژرف تر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار