عزم دانشگاه آزاد برای حل چالشهای کشور

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ما می خواهیم به یک سازمان حل مسائل کشور تبدیل شویم.

- اخبار سیاسی -
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم ، بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی امروز در مراسم سی و هفتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد که در واحد علوم تحقیقات برگزار شد، گفت: نام واحدهای علوم تحقیقات و نجف آباد در میان 19 دانشگاه برتر ایران در دانشگاه های برتر به چشم می خورد از طرف دیگر 11 واحد دانشگاه آزاد نیز به عنوان برترین دانشگاه های داخل کشور مطرح شده اند. برای دانشگاه آزاد این موضوع یک افتخار محسوب می شود.
دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران از ظریف
همکاری دانشگاه تهران و چینهوا در طرح «یک کمربند، یک جاده» تقویت می شود
اعزام 300 دانشجوی دانشگاه تهران در سال به فرصت مطالعاتی
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد بیش از 40 هزار مقاله پژوهشی در مجلات معتبر جهانی به ثبت رسانده است. در چله دوم انقلاب باید اتفاقات مهم و ویژه ای رخ دهد و گام تحولی دانشگاه آزاد با تغییر ساختار آن شروع شده است به طوری که مدیریت روابط بین الملل این دانشگاه به یک معاونت تبدیل شده و از طرفی دیگر فرایند جذب هیئت علمی که در حد یک اداره کل بود، امروز به یک مرکز مستقل تبدیل شده و این بدان معناست که دانشگاه هدفمند کار خود را آغاز کرده و می خواهد فعال باشد.
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به مدیران و روسای واحدهای دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: شما عزیزان باید جوانان متخصص و متعهد را در هیئت علمی جذب کنید و در بحث جذب اساتید جوان کوشا و فعال باشید و اینطور باشد که بگویید دانشجو نداریم بنابراین هیئت علمی جذب نمی کنیم.
رنجبر با اشاره به اینکه در چله دوم انقلاب نیازمند یک رویکرد جهانی هستیم تأکید کرد: در بیانیه گام دوم ابتدا به ...

سرخط اخبار