عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: از محل باقی مانده درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین می تواند میان 78 میلیون نفر توزیع شود و در نتیجه یارانه هر فرد 30 هزار تومان بیشتر شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا از خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از نحوه پرداخت کمک معیشتی به مردم، گفت: دولت در پرداخت یارانه بنزین عمل مناسبی نداشته است به همین دلیل افراد بسیاری به نمایندگان مراجعه کرده و از این روند ناراضی هستند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیته متشکل از آقایان تاجگردون، محبی نیا، بنده و نمایندگان دولت تبصره 14 لایحه بودجه سال 99 را در روزهای گذشته بررسی کردند، افزود: در این جلسه نمایندگان سازمان برنامه وبودجه اذعان کردند که اطلاعی از لیست دریافت کنندگان یارانه بنزین، ندارند.
یارانه نقدی افراد تحت پوشش سازمان های حمایتی بیش از یک صد هزار تومان می شود؟
وی با اشاره به بررسی نحوه پرداخت کمک معیشتی در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99، پیشنهاد داد: بهتر است 5 هزار میلیارد تومان از 31 هزار میلیارد تومان حاصل از افزایش قیمت بنزین، در اختیار نهادهای حمایتی قرار گیرد تا یارانه افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی بیش از یک صد هزار تومان شود.
افزایش یارانه هر ایرانی به 75 هزار تومان
این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: 26 هزار میلیارد تومان باقی مانده از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین نیز میان 78 میلیون نفر توزیع و یارانه هر فرد 30 هزار تومان بیشتر شود. در صورت موافقت با این پیشنهاد یارانه نقدی هر ایرانی 75 هزار تومان می شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین درباره افزایش منابع موردنیاز برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 99، تصریح کرد: دولت یک درصد از هزینه شرکت های دولتی سود ده را به عنوان منبع شناسایی کرده بود که به پیشنهاد بنده این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار